fbpx
Menu Zamknij

Szkolenia z Excela

Szkolenia z Excela to ogromna oferta rynkowa kursów na różnych poziomach zaawansowania. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Szkolimy zarówno pracowników korporacji, instytucji państwowych, placówek dyplomatycznych jak również mikroprzedsiębiorstw i kursantów indywidualnych. Aby nie tylko utrzymać się na rynku, ale również być konkurencyjni rozwijamy i wzbogacamy nasze oferty dotyczące szkolenia z Excela. Jak wyglądają szkolenia i jakimi kryteriami należy się kierować przy doborze kursu, aby był przede wszystkim efektywny, opisujemy po krótce poniżej.

Jak szukać dobrego szkolenia z Excela?

Przede wszystkim należy wybrać interesujący nas poziom. Jeśli mamy świadomość jakikolwiek braków, to w rozmowie z potencjalną firmą szkoleniową należy wyraźnie o tym poinformować.

Zależnie od poziomu wiedzy już posiadanej przez kursanta oraz jego wymagań dobieramy odpowiedni zakres szkolenia, a także najodpowiedniejszego instruktora. To kolejne kryterium, warunkujące powodzenie szkolenia z Excela.

Wiemy z doświadczenia jako firma szkoleniowa, działająca na terenie całego kraju jak ważne jest odpowiednie prowadzenie grupy szkoleniowej.

Szkolenia z Exela

Kryteria odpowiedniego szkolenia z Excela

  • Najpierw określ, czy szukasz szkolenia ma być w grupie, czy jednak indywidualnie - liczebność kursantów warunkuje wydajność ii tempo szkolenia
  • Nastepnie sprawdź szanse na dostosowanie programu skzolenia - to podstawowa kwestia, musimy wiedzieć czego będziemy uczyć, natomiast kursant musi wiedzieć czego się spodziewać na skzoleniu i czy kurs spełni jego oczekiwania programowe
  • Kolejno czyistnieje podczas kursu możliwość konstruktywnych konsultacji z instruktorem
  • Ponadto warto zapytać o możłiwość pracy na przykładach i zadaniach związanych ze stanowiskami
  • Istotnym elementem szkolenia jest praca na cudzych dokumentach, związanych tematycznie z pracą w konkretnych dziaaąch
  • Kurs powienien róweniż zawierać podsumowanie i rozwiązywanie problemów specyficznych dla danej grupy
  • Na koniec zapytaj o możliwość otrzymania certyfikatu - dobrze jest wyjść ze skzolenia nie tylko z wiedzą ale i z dokumentem, który ją uwiarygodni.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook