fbpx
Menu Zamknij

Pakiet MS Office jest najpopularniejszym i najpowszechniej używanym narzędziem do pracy biurowej, domowe, wykorzystywany w szkole i do realizacji hobby. Zawiera kilka programów o szerokim spektrum zastosowania. Word  -edytor tekstu, Excel – arkusze kalkulacyjne, PowerPoint – prezentacje multimedialne i kilka mniejszych, jak OneNote do tworzenia notatek. Używany chyba w każdym domu przez ucznia do wypracowań, Panią domu do listy bagażu wakacyjnego. Ale też bez ograniczeń w biurach, od prywatnych mikroprzedsiębiorstw, po ogromne korporacje. Kto z nas nie pisał kiedyś listy obecności w Excelu, czy nie bawił się WordArtami? A może tak zacząć w pełni korzystać z możliwości Pakietu MS Office? Może szef wyśle na kurs? Może ocena z informatyki będzie lepsza? To naprawdę nic trudnego, zwłaszcza z naszymi instruktorami!

Niezależnie od miejsca pracy, czy nauki chyba trudno znaleźć osobę, która nie miała styczności z pakietem Office. Żeby nie tracić czasu, nerwów i pieniędzy zapraszamy Państwa na kompleksowy Warszawski kurs. Dodatkowo oferujemy osobne ukierunkowane szkolenie Excel w biurze Warszawa. Dlatego zachęcamy zarówno pracowników firm, prywatnych właścicieli i indywidualnych użytkowników, studentów i uczniów.

Szkolenia MS Office WarszawaSzkolenia MS Office Warszawa – POZIOMY I ZAKRESY SZKOLENIA

Podstawowy – zapoznaje użytkownika z programem, pozwala opanować funkcje niezbędne do prostych zadań i wykonywania ich samodzielnie.
Średnio zaawansowany – program najczęściej dobrany pod kontem zadań kursanta. Obejmuje średniej trudności funkcje, które pozwalają sprawnie uzyskać efekty i atrakcyjną oprawę, oraz korygowanie błędów.
Zaawansowany – to obsługa rozbudowanych funkcji i metod pracy oraz dopracowanej oprawy graficznej. Ponadto unikanie błędów, bardzo sprawne i płynne poruszanie się po programie, jak również uzyskanie maksymalnej wydajności pracy z programem.

Możemy przeprowadzić kurs Microsoft Office online.
Przed rozpoczęciem kursu na rozmowie ustalamy Państwa potrzeby, wymagania, możliwości i aktualną wiedzę. Na tej podstawie dobieramy odpowiedni program kursu. Uwzględniamy też indywidualne życzenia programowe kursanta. Jak również dobieramy najodpowiedniejszego instruktora.


Pracujemy indywidualnie, jak również w małych grupach.
Nasi szkoleniowcy nauczą Państwa obsługi Excela, Worda i PowerPointa
sprawnie, efektywnie i w miłej atmosferze.


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z Excela Excel dla seniorów Excel dla osób starszych prosty Excel

KONTAKT
603377273 – Grzegorz Sobótka

ZAPISY
biuro@kurs-excel.pl