fbpx
Menu Zamknij

Szkolenia Excel Warszawa

Potrzebują Państwo szybko nauczyć się programu Excela? Nie wiedzą Państwo na jak zaawansowanym stopniu wiedzy o programie Excel Państwo obecnie się znajdują? Pracujecie lub mieszkacie w Warszawie lub jej najbliższych okolicach? Trafiliście w odpowiednie miejsce. Nasze szkolenie Eksel Warszawa pozwoli Państwu przede wszystkim opanować preferowane funkcje programu Excel. Dzięki rozmowie z naszymi pracownikami pomożemy Państwu określić Państwa stopień zaawansowania, a następnie na tej podstawie dobrać optymalny program szkoleniowy.

Jak wyglądają szkolenia Excel Warszawa?

Wybór miejsc szkolenia zależy od Państwa, jak również podpowiemy gdzie możemy przeprowadzić kurs. Przede wszystkim stawiamy na przyjazną atmosferę, ale też komfort w trakcie szkolenia, ponieważ wierzymy że sprzyja to procesowi nauczania.

Nasze szkolenia organizowane dla firm i przedsiębiorstw cieszą się dużym zainteresowaniem. Prowadzone dla wybranej i zamkniętej grupy wykłady, połączone z ćwiczeniami praktycznymi na przygotowanych wcześniej tematycznych plikach, dają wysoką efektywność i znakomite wyniki szkoleniowe. Wykwalifikowana kadra doświadczonych w prowadzeniu tego typu zajęć instruktorów oraz system opracowywania programów szkoleniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb poszczególnych osób i grup – sprawdzają się już od lat.

Szkolenia Excel Warszawa - ramowe programy kursów

Warto zaznaczyć, ze aby zacząć kurs konieczna jest podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera i systemu WIndows lub Mac OS. Jesli nie posiadacie Państwo takiej biegłości,nie oznacza to, że nie przyjmiemy Pańśtwa na szkolenie. Odwrotnie. Dlatego zaprosimy i zaproponujemy skozlenie przygotowawcze z zakresu obsługi systemu operacyjnego na którym mamy pracować z Państwem. Ponadto przećwiczymy dodatkowoopcje systemu ukierunkowane na pracę z Excelem.

Ponadto każdy z uczestników naszego szkolenia po pozytywnym przejściu testu końcowego, do którego przystępuje jeśli chce, otrzyma spersonalizowany dyplom Excel świadczący o ukończeniu naszego szkolenia

ZAAWANSOWANY

 • Organizacja informacji w MS Excel.
 • Analiza danych.
 • Zarządzanie bazami danych
 • Współpraca z aplikacjami
 • Automatyzacja pracy
 • Visual Basic
Szkolenia Excel Warszawa

PODSTAWOWY

 • Wstęp do Excela
 • Liczenie i formuły
 • Funkcje
 • Formatowanie czasu
 • Bazy danych i analiza
 • Wymiarowanie
 • Przygotowywanie do druku
 • Wydruk

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook