fbpx
Menu Zamknij

Szkolenia Excel podstawowy Warszawa

Wszędzie tam, gdzie pracuje się z obliczeniami, szacunkami itp kalkulacjami warto rozważyć używanie programu biurowego MS Excel. Akrusze kalkulacyjne tej aplikacji współpracują z całym pakietem MS Office. Ponadto Excel dostarcza wiele przydatnych narzędzi, od sortowania i filtrowania danych, po opracowywanie wyników w ciekawej i czytelnej formie graficznej. Ale głównym zadaniem, w któym ma nam pomagać jest wykonywanie mniej lub bardziej zaawansowanych obliczeń automatycznie, wymagając od użytkownika jedynie kontroli wprowadzanych formuł pierwotnych i aktualizacji danych. Poza tym ma wiele innych przydatnych rozwiązań w pracy biurowej. Jednak by swobodnie i efektywnie korzystać z narzędzi i ułatwić sobie pracę koneiczne jest prawidłówe nauczenie się ich obsługi. W tym celu zapraszamy na szkolenia Excel podstawowy Warszawa. Dlaczego Warszawa?

Szkolenia Excel podstawowy Warszawa - odpowiedź w pigułce

Ponieważ ma bardzo bogaty, a zarazem wymagający rynek pracy. Oferuje wiele możliwości osobom z wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Nasza firma szkoleniowa przeprowadza kursy zarówno dla podniesienia umeijetnosci zawodowych pracowników już zatrudnionych, ale również pod kątem aplikacji Excel na rozmowach kwalifikacyjnych.

Szkolenia Excel podstawowy Warszawa - jak, co i gdzie?

Prowadzimy szkolenia w Warszawie, ale również w jej najbliższych okolicach. Dysponujemy własną salą szkoleniową i zapewniamy odpowiedni sprzęt. Możemy również przyjechać do Państwa firmy, aby przeszkolić pracowników w miejscu wykonywania zadań zawodowych. Możliwy jest również kurs wyjazdowy w Warszawie, we wcześniej uzgodnionej sali konferencyjnej, hotelu w którym będą zakwaterowani kursanci z dalszych miast.

Szkolenie Excel z podstawowego zakresu to przede wszystkim zapoznanie z interfejsem i praca z narzędziami. Program skzolenia jest oczywiście do zmodyfikowania pod kątem indywidualnych wymagań kursantów.

Aby podnieść efektywność szkolenia oferujemy również podstawowy kurs przygotowawczy z obsługi komputera i systemu operacyjnego na jakim pracuje kursant.

Szkolenia Excel podstawowy Warszawa

Szkolenia Excel podstawowy Warszawa - ramowy plan skzolenia

  • Interfejs i dostosowanie
  • podstawowe narzędzia i opcje
  • praca na dokumencie własnym i obcym
  • formuły i funkcje programu
  • archiwizacja, dostęp, ochrona i druk
  • optymalizacja i ekonomia pracy
  • współpraca programó biurowych i dobre nawyki w pracy
  • Test końcowy zakończony certyfikatem lub zaświadczeniem

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook