Szkolenie Excel kadry

Biurowy pakiet Office to często spotykane narzędzie pracy, zwłąszcza w dziale kadr. Z naszych obserwacji i doświadczenia skzoleniowego wynika, że szkolenie Excel kadry przyjmują bardzo chętnie i dużo z niego korzystają. W tym zestawie znajduje się między innymi z program Excel. Zwłaszcza, gdy mamy do czyneinia z pracą w przedsiębiorstwie.  Dlaczego jest tak popularny? Excel w firmie sprawdza się doskonale, a jego arkusze kalkulacyjne mogą użytkownikowi ogromnie ułatwić organizację i przyspieszenie pracy. Excel oferuje zestaw użytecznych narzędzi, które z powodzeniem można wykorzystywać również w domu, w szkole, czy do realizowania pasji. Od korespondencji seryjnej, po profesjonalne raporty. Obecnie praca w programach biurowych i nie tylko, wymaga biegłości i samodzielności. Jest to jedna z podstaw działania firm i ich biur. Dlatego jeśli jest potrzeba nauki od podstaw, lub podniesienia kwalifikacji warto zapisać się na kurs obsługi Excela. Taki kurs poprowadzony tematycznie pozwoli również na wyspecjalizowanie danego pracownika pod kątem jego stanowiska i tego jak naefektywniej wykorzystać program Excel w firmie. Nauczenie się jak pracować na Excelu da Państwu wymierne korzyści już w niedalekiej przyszłości.

Jak wygląda szkolenie Excel kadry?

Technicznie i organizacyjnie sprawa jest bardzo prosta. Dysponujemy salą szkoleniową w naszym biurze na warszawskim Ursynowie. Możemy również przyjechać do klienta, do domu, do biura, do centrum kultury w gminie i innego wcześniej uzgodnionego miejsca. Naszych trenerów wysyłamy również w Polskę, do centrów konferencyjno-szkoleniowych, do siedzib korporacji itp. Chętnie współpracujemy również pryz organizacji szkoleń wyjazdowych na zasadzie integracyjnej dla grup pracowników. Jeśli trzeba przywieziemy również komputery i sprzęt do prowadzenia zajęć

Przede wszystkim do kompleksowej pracy z danymi. Wszelkiego rodzaju informacje dotyczące organizacji i kontroli stanu firmy.. Mowa tutaj zarówno o finansach, terminach, jak i np. terminach przeglądów rejestracyjnych pojazdów służbowych, czy też faktur, a nawet obiegu korespondencji czy aktualności książki adresowej.

Wiemy z doświadczenia jako firma szkoleniowa, działająca na terenie całego kraju jak ważne jest odpowiednie prowadzenie przedsiębiorstwa. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby z naszych szkoleń wychodzili pracownicy z maksymalnie podniesionymi kwalifikacjami.

Przede wszystkim do kompleksowej pracy z danymi. Wszelkiego rodzaju informacje dotyczące organizacji i kontroli stanu firmy.. Mowa tutaj zarówno o finansach, terminach, jak i np. terminach przeglądów rejestracyjnych pojazdów służbowych, czy też faktur, a nawet obiegu korespondencji czy aktualności książki adresowej.

Wiemy z doświadczenia jako firma szkoleniowa, działająca na terenie całego kraju jak ważne jest odpowiednie prowadzenie przedsiębiorstwa. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby z naszych szkoleń wychodzili pracownicy z maksymalnie podniesionymi kwalifikacjami.

Szkolenia Excel kadry

Zalety korzystania z szkolenia Excel dla kadr

  • Optymalizacja czasu pracy
  • Redukcja błędów (przy poprawnym korzystaniu z programu)
  • Większa przejrzystość finansów
  • Redukcja kosztów, np. prowadzenia księgowości przez firmę zewnętrzną
  • Sprawniejsza kontrola aspektów prowadzenia firmy, takich jak kilomentówka, urlopy, badania pracownicze
  • Usprawnienie pracy księgowości, recepcji, działu kadr, logistyki, zaopatrzenia itd.
    udostępnianie i ochrona dokumentu, dodatkowo biorąc pod uwagę indywidualne wymogi bezpieczeństwa w danej firmie
  • podsumowanie i rozwiązywanie problemów specyficznych dla danej grupy
  • test końcowy (OPCJONALNIE) oraz wręczenie certyfikatu

Podstawa ideowa i korzyści praktyczne

Szkolenia stacjonarne Excel to przede wszystkim komfort kontaktu z instruktorem. Możliwość zadawania pytań, przynoszenia własnych materiałów, jak również możliwość wspólnej pracy nad ręcznymi notatkami. To ostatnie sprawdza się szczególnie przy nauce czterech bardzo podobnych funkcji, gdzie instruktor pomaga tworzyć specjalne notatki. Dodatkowo jakość szkolenia podnosi kontakt wzrokowy. Przy szkoleniach online nie zawsze kursant chce, czy też może się pokazać przed kamerą. Excel online ma właśnie tę zaletę, że możesz posiedzieć w kapciach przy kawie w trakcie nauki. Szkolenia stacjonarne wymagają kontaktu wzrokowego. Instruktor może z nie raz z powodzeniem wychwycić, że coś jest niezrozumiałe, czy wymaga ponownego przećwiczenia. I mówi mu o tym zachowanie, w szczególności mimika kursantów. Również zmęczenie i konieczność zrobienia przerwy dla podtrzymania koncentracji jest łatwo zauważalna pryz kontakcie osobistym. Dlatego też kursy stacjonarne są świetnym rozwiązaniem dal tych z Was, na których lepiej działa fizyczna obecność szkoleniowca, a my chętnie taką zapewnimy zapraszająć na nasze szkolenia.