fbpx
Menu Zamknij

Korespondencja seryjna Warszawa

Warszawa jest miejscem specyficznym, o konkretnym charakterze jako metropolia. Cechuje ją duży zasób rynkowych ofert, ale i szybkie, a może wręcz zawrotne tempo funkcjonowania. Dlatego też rynek pracy ma swoją charakterystykę i specjalne wymagania. Specjalne, w tym przypadku oznacza wysokie. Ceni się tu sprawność działania i profesjonalizm. Również u kandydatów na konkretne stanowiska. Dlatego postaramy się przybliżyć Państwu jak wyglądają niektóre wymagania z zakresu Excela. A konkretnie zagadnienie: korespondencja seryjna Warszawa.

Czym charakteryzuje się korespondencja seryjna Warszawa?

Jeśli przyjdzie nam się zmierzyć z takim zagadnieniem jak korespondencja seryjna Warszawa daje nam pełne pole do popisu. W stolicy wysyła się olbrzymie ilości korespondencji, zarówno tej elektronicznej jak i tradycyjnej. Jednak o ile część korespondencji można faktycznie przerzucić na maile, o tyle wiele firm ceni sobie nadal, a może znów niektóre rodzaje treści wysyłane w tradycyjny sposób. Ot np. kartki bożonarodzeniowe, czy podziękowania dla kontrahentów. Również wszelkiego rodzaju dyplomy, certyfikaty, listy gratulacyjne wysyła się drukowane na specjalnych czerpanych papierach. Warto do takiej korespondencji załączyć tzw. list, czy też pismo przewodnie.

Wiele ofert pracy na stanowiska biurowe, oferty pracy w sekretariatach, w recepcjach, lobby hotelowych i wielu innych wymaga umiejętności nie tylko formułowania treści, ale przede wszystkim umiejętności jej technicznego przygotowania. Zazwyczaj masowego.DO tego właśnie służy korespondencja seryjna Excel. Tak, właśnie Excel. Poza tym, ze jest to arkusz kalkulacyjny, ma również możliwość stanowienia bazy danych dla MS Word, z którym w pełni współpracuje. Trudno się temu dziwić. Jest to przecież jeden i ten sam pakiet biurowy.

Korespondencja seryjna w Excelu - zalety kursu

Kurs, w którego skład wchodzi temat korespondencji seryjnej to znakomita możliwość przygotowania się do aplikacji na upatrzone stanowisko. Dodatkowo oferujemy takim kursantom szkolenie tematyczne z zakresu pytań na rozmowach kwalifikacyjnych z Excela. Nauczymy nie tylko jak korzystać z Excela, ale również jak przygotowywać podstawowe dokumenty biurowe , ale również prywatne, czy szkolne projekty.

Korespondencja seryjna Warszawa
  • bezstresowa atmosfera
  • doświadczeni icierpliwi instruktorzy
  • możliwość pracy na włąsnych projektach
  • Certyfikat lub zaświadczenie
  • Dogodne terminy i lokalizacje
  • Kompleksowa nauka i praktyczne ćwiczenia
  • teoria usustematyzowana w bloki

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook