fbpx
Menu Zamknij

Podstawy Exela. Otóż to. Jeśli zależy Ci na rzetelnym poznaniu tego świetnego i przydatnego programu i chcesz się nim swobodnie posługiwać to zacznijmy od podstaw. Terminologia. Nie Exel, a Excel i jego podstawy. Jakkolwiek oficjalnie byśmy przed chwilą nie zabrzmieli to nasi pracownicy i konsultanci są mile i profesjonalnie nastawieni. Z kolei nasi instruktorzy z początku mogą wydawać się na dystans, ale to po to by rozpędzić kurs. Potem można z nimi nawet pożartować w trakcie zajęć. Są sympatyczni i dbają o bezstresową atmosferę, czyli taką w której będziesz uczył się najefektywniej i najprzyjemniej. Wiemy doskonale, że nauka -zwłaszcza podstaw- jeśli jest wymuszona to zwykle idzie pod górę. A szczycimy się właśnie tym, że nasze kursy to przyjemność i efektywność nauki w jednym.

Nauka Excela od podstaw to nauka krok po kroku. Można uczyć się samodzielnie, ale przyznasz, że to trochę żmudne i nieraz frustrujące. Prawdą jest, że instruktor wie, albo szybko się zorientuje gdzie popełniłeś błąd i naprowadzi na właściwą metodę działania. Samemu? Są i tacy zdolni. A jeśli nie wiesz jak nauczyć się programu Excel?

Podstawy Exela… Excela! to:

Podstawy ExelaNajpierw poznanie jego interfejsu, ustawień i obsługi komórek. Następnie podstawowe formuły, tabele, wykresy i wiele więcej. Nauczenie się automatycznego kierowania się do odpowiednich elementów programu zależnie od tego np. chcemy wprowadzić formułę, czy wypełnić tabelę służącą za bazę danych dla wykresu. Umiejętność obsługi Excela przydaje się w wielu rodzajach pracy, ale też uczy się go na informatyce, czy na niektórych studiach. Jeśli potrzebujesz korepetycji, konsultacji, warsztatów z podstaw Excela to trafiłeś w dobre miejsce. Wyjaśnimy i przećwiczymy kłopotliwe zagadnienia. A jeśli potrzebujesz opanować Excela do pracy – zapraszamy! Nasi instruktorzy też kiedyś zaczynali pracę i jeszcze pamiętają jakim nieprzebytym gąszczem informacji wydają się arkusze kalkulacyjne.

Zapraszamy do zapoznania się z programem Excel podstawy i kontaktem z naszym biurem. Uzyskacie tam Państwo wyczerpujące informacje odnośnie poziomów, opłat, terminów i lokalizacji.


Zajęcia prowadzimy w grupach lub indywidualnie.
W siedzibie naszej firmy, lub u klienta.

Szkolimy też weekendowo i popołudniami,
w dobranej do kursanta liczbie godzin.


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z ExcelaKONTAKT
603377273 – Grzegorz Sobótka
biuro@kurs-excel.pl