fbpx
Menu Zamknij

Nauka Excel online

Coraz więcej osób czuka szkoleń zdalnych. Obecna sytuacja zarówno rynkowa jak i zdrowotna wymusza tego typu poszukiwania. Nie ma w tym nic złego, ponieważ jestto bardzo efektywny i wygodny tryb nauki. Pod warunkiem, oczywiście, że mamy miejsce, czzas i spokój aby usiąść przed monitorem ikilka godzin zz rzedu słuchać szkoleniowca. Nauka Excel online polega na przekazaniu wiedzy i pomocy w zdobyciu umiejętności posługiwania się arkuszami kalkulacyjnymi. Nauka Excel online jest komleksowym skzoleniem, z tymi samymi elementami i możłiwościami jakie oferujemy przy kursie stacjonarnym. Jedyna różnica polega na wiekszej samodyscyplinie kursanta, w czym też staramy się pomagać.

Nauka Excel online

Jak prowadzona jest nauka Excel online?

Wszystkie nasze szkolenia zdalne planujemy w kontakcie z kursantem. Tutaj, tak jak w przypadku kursu Excel w trybie stacjonarnym najpierw ustalamy program szkolenia indywidualnie dopasowany do klienta. Chyba, ze kursant po prostu chce program standardowy. Wtedy i tak musi go zaakceptować przed rozpoczęciem szkolenia.

Możliwości i elementy kursu są takie same jak w przypadku szkoleń w naszej sali, czy u klienta.

Mimo, iż cieszy się ogromnym zainteresowaniem, przyszli kursanci podchodzą do nauki z niejednokrotnie dużymi obawami. Zwłaszcza gdy muszą przejść w tryb nauki zdalnej. Z taką sytuacją spotykamy się również my i nasi szkoleniowcy. Zadaniem najlepszej firmy szkoleniowej i jej instruktorów jest tak poprowadzić kursanta, aby ze spokojem zyskiwał coraz nowsze umiejętności z zakresu arkuszy kalkulacyjnych Excel. A następnie samodzielnie i płynnie pracował w programie.

  • Pełny program szkoleniowy
  • Możliwość zadawania pytań instruktorowi
  • otwórz menu FORMUŁY
  • Możliwość pracy na własnych materiałach kursanta
  • Przeprwadznie części szkolenia w formie warsztatowej
  • Praca z profesjonalnymi i autentycznymi dokumentami
  • Możliwość podejścia do testu końcowego
  • Uzyskanie dokumentu poświadczającego przejście kursu lub certyfikatu po zdaniu testu
  • Dużo ćwiczeń i przykładów
  • Dyskusja i w spólne opracowywanie najlepszych rozwiązań pod kątem pracy kursanta

Dodatkowo zapraszamy na nasz kanał Youtube, gdzie znajdziecie wiele ciekawych i użytecznych wskazówek:

S Partners Excel wskazówki #1-9 i S Partners Excel wskazówki II #1-10

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook