fbpx
Menu Zamknij

Kursy Excel Gdynia

Dobry biznes jest możliwy, gdy pracownicy są wykwalifikowani. Im wyżej – tym lepiej. Z dobrego zaplecza pracowników, ich umiejętności, chęci i zżycia z firmą. Tak jak armia bez dobrze przeszkolonych żołnierzy nie wygra batalii, tak biznes bez dobrych pracowników nie wywalczy pozycji na rynku. Jest jeszcze inny aspekt, który powinien być ważny dla pracownika – wynagrodzenie. Im lepiej wykwalifikowany jesteś, tym silniejsze argumenty i podstawy masz do wymagania stosownego wynagrodzenia.

Co dają kursy Excel Gdynia?

Im lepsze masz kwalifikacje, tym bardziej będzie cenił Cię pracodawca. Ergo, tym silniejszą masz pozycję, również negocjacyjną. Pod tym względem Gdynia nie różni się od innych miast. Nie różnie się również proporcja wykorzystywania arkuszy kalkulacyjnych w firmach i to bez względu na rozmiar przedsiębiorstwa. Pracownik, nawet taki który nie pracuje dokładnie w dziale z wykorzystaniem arkuszy jako podstawy pracy, będzie cenniejszy jeśli zna Excela. Stanowi bowiem swoisty backup na wypadek konieczności zmiany stanowisk.

Czasy, w których przyszło nam żyć są uzależnione od programów komputerowych oraz ich poprawnego działania. Idąc tym tokiem rozumowania niezbędna jest również konkretna wiedza o tym, jak owe programy obsługiwać i skutecznie nimi władać.

Kursy Excel Gdynia

Nasi doświadczeni instruktorzy poprowadzą Cię przez kurs rzetelnie jak również w bezstresowej atmosferze, co znacznie podnosi skuteczność przyswajania wiedzy. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami filmowymi, gdzie pokazujemy wybrane funkcje Excela, oraz do skorzystania z naszej oferty. Znajdziesz nas też na naszym facebook i youtube (mini seria wskazówki x Excela).

Kursy Excel Gdynia (w tym szkolenia zamknięte) to:

  • Określona liczebność grupy, spryzjająca podniesiemu wydajności i tempa szkolenia
  • możliwość konstruktywnych konsultacji z instruktorem
  • możłiwość pracy na włąsnych materiałach kursanta, przykładach i zadaniach
  • rzwinięte zagadnienia takie jak: usodtępnianie i ochrona dokumentu, dodatkowo biorąc pod uwagę indywidualne wymogi bezpieczeńśtwa w danej firmie
  • podsumowanie i rozwiązywanie problemów specyficznych dla danej grupy
  • test końcowy (OPCJONALNIE) oraz wręczenie certyfikatu
  • Kompleksowy program szkolenia, szczegółowe omawianie zagadnień i plan kursu dostosowany indyswidualnie

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook