fbpx
Menu Zamknij

MS Office to powszechniej używany narzędzie do pracy biurowej. Pakiet programów zawiera między innymi edytor tekstu Word i arkusze kalkulacyjne Excel. Używają go z powodzeniem zarówno pracownicy korporacji i instytucji państwowych, co uczniowie i studenci. Uczy się go w szkołach na informatyce, ale też używa hobbistycznie w domach. Kto z nas nie pisał kiedyś listy obecności w Excelu, czy nie bawił się WordArtami przy wypracowaniach? A tabele powiązane w recepcji? A prezentacja firmowa na konferencję? Zatem dorosłych Państwa zapraszamy na kurs MS Office. Natomiast dla uczniów mamy specjalną ofertę konsultacji z Excela.

Trudno znaleźć osobę, która nie miała styczności z pakietem Office. Oferuje on zestaw użytecznych aplikacji biurowych, które z powodzeniem można wykorzystywać też w domu i do nauki. Od prezentacji multimedialnych, po zaawansowane zestawienia w raportach i korespondencję seryjną. Zapraszamy Państwa na kompleksowy kurs MS Office, obejmujący aplikacje pakietu. Dodatkowo oferujemy osobne ukierunkowane szkolenie Excel w biurze Warszawa. Dlatego też zachęcamy zarówno pracowników firm, indywidualnych użytkowników, studentów i uczniów do zapoznania się z naszą ofertą.

Kurs MS Office

Kurs MS Office – co obejmują konkretne poziomy szkoleń?

Podstawowy – zapoznaje użytkownika z programem, pozwala opanować funkcje niezbędne do prostych zadań i wykonywania ich samodzielnie.
Średnio zaawansowany – program najczęściej dobrany pod kontem zadań kursanta. Obejmuje średniej trudności funkcje, które pozwalają sprawnie uzyskać efekty i atrakcyjną oprawę, oraz korygowanie błędów.
Zaawansowany – to obsługa rozbudowanych funkcji i metod pracy oraz dopracowanej oprawy graficznej. Ponadto unikanie błędów, bardzo sprawne i płynne poruszanie się po programie, jak również uzyskanie maksymalnej wydajności pracy z programem.

Możemy przeprowadzić kurs Microsoft Office online.
Przed rozpoczęciem na rozmowie ustalamy Państwa potrzeby, wymagania, możliwości i wiedzę. Następnie dobieramy odpowiedni program kursu, jak również dobieramy odpowiedniego instruktora. W ofercie znajdziecie Państwo również kursy dla Seniorów, np. Senior Excel Warszawa.

Pracujemy indywidualnie, jak również w małych grupach.
Nasi szkoleniowcy nauczą Państwa obsługi Excela, Worda i PowerPointa
sprawnie, efektywnie i w miłej atmosferze.

Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.