fbpx
Menu Zamknij

Oczywiste jest, że komputery są już nieodłącznym elementem naszej codzienności. Jednak nie każdy posiada wiedzę na temat Excela, pozwalającą mu swobodnie z niego korzystać. Dlatego chcemy zaprosić wszystkich zainteresowanych na kurs Excel podstawowy Warszawa, dedykowanympracownikom i mieszkańcom stolicy i jej bliskich okolic.

Kurs Excel podstawowy Warszawa - jak szkolimy?

Szkolenie Excel podstawowy pozwoli nie tylko uporządkować posiadaną wiedzę i zdobyć nowe umiejętności, ale również nauczy szczególnego sposobu myślenia, jak również poprawi organizację pracy. Nowe umiejętności są ważne nie tylko dla naszej kariery, to także jest to sposób na poprawę samooceny. Jak dowodzą badania, osoby, które regularnie uczą się i rozwiązują zadania na starość rzadziej mają problemy z pamięcią.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno szkolenia dla firm, jak i osób prywatnych. Zakres zajęć, liczba godzin i dni, ale także intensywność szkolenia może być regulowana w zależności od potrzeb klienta. Mamy duże doświadczenia w organizowaniu tego typu szkoleń. Współpracujemy z korporacjami i pojedyńćzymi pracownikami. Jeśli więc potrzebujesz porady, napisz do nas, a wtedy chętnie doradzimy jaki plan szkoleniowy wybrać. Ponadto dobierzmey odpowiedniego szkoleniowca i ustalimy współnie tryb szkolenia.

Kurs Excel podstawowy Warszawa

Szkolenia S Partners - co zyskujesz?

  • Podstawową wiedzę z zakresu arkuszy kalkulacyjnych
  • Umiejętność stosowania formuł
  • Umiejętność nawigacji po programie
  • Wiedzę o ochronie i udostepnianiu arkuszy i danych
  • Wiedzę o pracy z elementami graficznymi jak wykresy i ilustracje
  • Umiejętność pracy z tabelami
  • Zasady ergonomii i higieny pracy
  • A ponadto zsady ekonomii i optymalizacji czasu pracy

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook