fbpx
Menu Zamknij

Kurs excel dla firm

Firmy bez względu na swoją wielkość, branżę, czy lteż okalizację muszą prowadzić kięgowość. Rózwnież często potrzebują pracowników biurowych, czyli osób które będą prowadziły np. ewidencję korespondencji, listę obecności pracowników, będa kontrolowały przebieg samochodów służbowych, wprowadzały FV, termin badań lekarskich lub uprawnień. Do wszystkich powyższych zadań pracowniczych, jak również wielu innych, w tym księgowości świetnie sprawdza się arkusz kalkulacyjny. Aby pracownik biegle i smaodzielnie pracował w proframie nnależałoby odpowiednio go przeszkolić.. Dlatego zapraszamy wszystkich zainrersowanych na kurs excel dla firm.

Co oferuje nasz kurs excel dla firm

Szkolenia prowadzą doświadczeni instruktorzy, od lat pracujący w Exelu i arkuszach Google sheets. Z powodzeniem szkolą zarówno z oprogramowania od Microsoft, jak również  Google. Mamy wiele zebranych opinii oraz praktyki w szkoleniu firm i korporacji. Ich pracownicy regularnie wysyłani są do naszej firmy na szkolenia podstawowe i zaawansowane. Szkolimy również na podstawie stałych umów o wpsółpracy z dużymi korporacjami. Stąd między innymi mamy szeroką wiedzę o zapotrzebowaniu oraz kierunku szkoleń. Wiemy jakie zadania pracownicze najczęściej sprawiają trudności, a które działania można jednak przyspieszyć. Możemy nauczyć pracowników nie tylko poprawnej pracy w Excelu, ale również automatyzacji i optymalizacji czasu pracy.

Zdajemy sobie w pełni sprawę z faktu, że firmy cenią sobie czas i wydajność pracowników. Dlatego właśnie staramy się maksymalnie ukierunkować Kurs excel dla firm właśnie na podniesie tych dwóch czynników.

Plan szkolenia dostosowyjemy każdorazowo do potrzeb i wymagań klienta. Każda firma ma własny profil pracy, natmiast jej pracownicy mają dodatkowo własne ywarunkowania, np. wcześniejszą wiedze o arkuszach, czy też temperament i doświadczenie.

Kurs excel dla firm

Kurs excel dla firm - elementy programu szkolenia

  • Wprowadzenie w środowisko Excel
  • Nauka narzędzi i ich opcji, a ponadto pracę Excela z innymi programami Office
  • Następnie przeprowadzenie przez tworzenie i korzystanie z formuł i reguł
  • Ćwiczymy nawigację i formatowenie komórek i skoroszytów
  • Omawiamy róneiż tabele i ich rodzaje, oraz wykresy
  • Na koniec pokazujemy jak przygotować dokument do druku, jak również jego udostępnianie i ochronę
  • Zapewniamy bezstresową atmosferę i dokument potwierdzający nabyte umiejętności
  • Wymagamy umiejętności podstawowej obsługi komputera
  • Zachęcamy do przejścia testu końcowego, abyśmy mogli uchonorować kursanta spersonalizowanym certyfikatem

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook