fbpx
Menu Zamknij

Excel kurs dla średnio zaawansowanych

Chyba każdy już słyszał nazwę programu Excel, a na pewno większość z użytkowników komputerów, zwłaszcza pakietu MS Office. Nieco mniej oczywiste jest pojęcie arkuszy kalkulacyjnych. Niby wszystko jasne, wiadomo co to arkusz, wiadomo czym jest kalkulowanie. Ale jak wykonać te kalkulacje, jak korzystać z arkuszy? Od objaśnień i nauki jesteśmy właśnie my i nasze kursy. Excelszkolenie t jedna najczęściej wyszukiwanych fraz, dlatego też idąć za kierunkiem poszukiwań w wykonaniu przyszłych użytkowników przedstawiamy jak wyglądają kursy z Excela.

Excel - legendarne arkusze kalkulacyjne

Arkusze kalkulacyjne to baza danych z dostępnymi narzędziami do jej edycji i wykorzystywania informacji do wyprowadzania żądanych wyników. Czyli prościej pracujemy na informacjach, które wprowadzamy i tak je podajemy aby Excel potrafił coś na ich podstawie obliczyć. Możemy również pracować na dostarczonych danych, ale to już wygląda odrobinę inaczej, przede wszystkim na inne elementy zwracamy uwagę. Głównie po to aby znaleźć ewentualne błędy, czy też zorientować się jak zbudowane są funkcje.

Następnie mamy szereg narzedzi i formuł. Możemy pokolorować komórkę, a możemy też automatycznie dodawać skróty walut. Możemy kazać pododawać, pomnożyć przez aktualny kurs, obliczyć dni pozostałe na opłaty, zużycie budżetu czy też podświetlić konkretne zbliżające się terminy. To wszystko możemy ująć w wykresach, a także w tabelach przestawnych. Na deser mamy możliwość udostępniania dokumentu, ochrony, druku i przeniesienia do Google Sheets. A jeśli nadal czujemy niedosyt możemy wykorzystać dane z innych arkuszy, e stron internetowych. A nawet wstawić znak wodny, czy też kod QR i hiperłącze automatycznie wstawiające adresata i temat do maila.

Excelszkolenie

Czego i jak uczymy?

To jest bardzo duży skrót. Wisienką na torcie jest korespondencja seryjna, czyli współpraca Worda z Excelem. Dlatego zachęcamy do udziału w kursach z Excela. Przede wszystkim porządkujemy i uzupełniamy wiedzę. Utrwala umiejętności - zarówno te już posiadane, jak i nowo nabyte- za pomocą ćwiczeń. Wykonywane są samodzielnie, jak również razem z instruktorem. Excel kurs dla średnio zaawansowanych jest połączony z dużą częścią warsztatową, na której utrwalamy wiedzę i rozwiązujemy pojawiające się kwestie. Możemy również pracować na materiałąch przyniesionych przez kursanta, tak aby już w trakcie zajęć mógł on korzystać z wiedzy w praktyce.

 

Zalety Excel kurs dla średnio zaawansowanych

  • Usystematyzowanie i uzupełnienie wiedzy
  • Uzyskanie nowych umiejętności i nowej wiedzy, w zakresie zaakceptowanego planu szkolenia
  • Bezstresowa atmosfera i elastycznosć termionowa
  • Autentyczne dokumenty do ćwiczeń
  • Dodatkowe informacje np. o ochronie danych i bezpieczeńśtwie pracy
  • Kompleksowa nauka, od powtórzenia podstawpo elementy zaawansowanei nową wiedzę średniozaawansowaną.
  • test końcowy (OPCJONALNIE) oraz wręczenie certyfikatu

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook