fbpx
Menu Zamknij

Excel zaawansowany szkolenie - zalety

Jak wynika z naszego doświadczenia, jak również wielu przeszkolonych już kursantów Warszawa ma szczególne wymagania odnośnie rynku szkoleń. Dlatego właśnie wprowadziliśmy kilka lat temu cykl pod hasłem "Excel zaawansowany szkolenie". Ma ono na celu przekazanie i uzupełnienie wiedzy z zakresu obsługi arkuszy kalkulacyjnych MS Excel.

Excel zaawansowany Warszawa jest szkoleniem dla osób, które posiadają już doświadczenie w pracy z Excelem i potrzebują rozwijać swoje umiejętności oraz odkrywać możliwości MS Excela w swojej pracy zawodowej, a także prywatnie.

Tryb„nauczyciel – uczeń” najbardziej sprzyjania przysfajaniu wiedzy. Stawiamy też na bezstresową atmosferę. Wspólnie ustalamy plan kursu, jak rónież określamy czas na zrealizowanie wszystkich założeń planu. Forma ta pozwala przede wszystkim na swobodne dostosowanie potrzeb szkolonego oraz gwarantuje najlepszą formę komunikacji. Ponadto szkolenie takie jest bardzo efektywną formą zdobywania wiedzy. Jest to także szkolenie najbardziej intensywne.

Zgodnie z Państwa potrzebami mamy przygotowane różne formy szkoleń Excel zaawansowany Warszawa. Dlatego np. szkolenia odbywają w miejscu najbardziej odpowiednim dla klienta. Może to być siedziba naszej firmy, dom, a także miejsce pracy.

Excel - rozmowa rekrutacyjna

Jak prowadzimy Excel zaawansowany szkolenie

  • Przed kursem właściwym proponujemy przeszkolenie z zakresu obsługi systemu operacyjnego
  • Ustalamy poziom zaawansowania
  • Dobieramy odpowiedniego instruktora
  • Ustalamy zakres i rozkłąd godzinowy
  • przygotowujemy salę i materiał
  • Szkolumy w elastyczny sposób, z możliwością modyfikacji materiału jak i ew. zmiany rozkładu godzin
  • Przygotowujemy test końcowy
  • Wręczamy spersonalizowany certyfikat lub zaświadczenie

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook