Excel szkolenie tabele przestawne dla zaawansowanych

Kursant zwykle pierwszy raz spotyka się z tabelami przestawnymi pod koniec kursu podstawowego. Omawiamy wtedy zagadnienie od strony technicznej i organizacyjnej. Mówimy jak działa, skąd bierze dane i na jakiej zasadzie, a także do czego służą poszczególne kategorie. Natomiast nasze szkolenie Excel tabele przestawne zawiera z zasady na każdym poziomie zaawansowania kursu. Mamy propozycję również dla użytkowników zaawansowanych. Zwykle w takim przypadku kursanci decydują się na szkolenie tematyczne z tabel przestawnych z dodatkiem tematów pokrewnych i najbliższych pracy z tabelami przestawnymi.

Jeśli jesteś użytkownikiem zaawansowanym, na pewno wiesz już, że tabele w Excelu pojawiają się jako tabele i tabele przestawne. Excel jest kompleksowym oprogramowaniem biurowym i dostarcza wielu usprawnień w pracy. Jednak mnogość narzędzi oznacza również dużą ilość wiedzy. Tabele przestawne to bardzo wygodne narzędzie, pozwalające dokonać analizy informacji wielokrotnie w różnych konfiguracjach. Wszelkiego rodzaju zestawienia bardzo sprawnie tworzy się właśnie za pomocą tabel przestawnych. O tym i o kilku innych zaawansowanych zastosowaniach opowiemy trochę w tym artykule. Natomiast nasze Excel szkolenie tabele przestawne dla zaawansowanych przedstawi tych zastosowań więcej i da Wam więcej informacji.

Szkolenie Excel - tabele przestawne

Nasze Excel szkolenie tabele przestawne dla zaawansowanych omawia, bazując na podstawowej wiedzy kursanta. Konieczna jest tutaj wiedza czym jest obszar danych, nagłówki i serie danych, wartości, rekordy itp. W ramach kursów tematycznych możemy przypomnieć te informacje, o ile wybrany zakres godzinowy na to pozwoli. Natomiast na pełnym kursie Excel podstawowym omawiamy, porządkujemy, ćwiczymy te i pozostałe tematy z programu szkolenia.

Jeśli zatem jesteś na już w trakcie nauki, czy też użytkowania to kurs Excel warsztatowy jest doskonałym wyjściem. Aby poznać tabele przestawne na poziomie zaawansowanym oferujemy dokładnie dopasowane warsztaty i szkolenia, a program kursu ustalamy w ścisłej współpracy z kursantem.

Excel szkolenie tabele przestawne dla zaawansowanych

Tabele przestawne - zastosowania praktyczne

  1.  raporty
  2. doraźna analiza danych
  3. zestawienia częściowe
  4. dokumenty pracujące na dużych bazach danych, zwłaszcza udostępnianych np. z serwerów firmowych
  5. źródło danych dla zaawansowanych wykresów

Jak pracujemy na zaawansowanych szkoleniach z tabelami?

Przede wszystkim kładziemy nacisk na praktykę. Dlatego umożliwiamy pracę na własnych materiałach kursanta. Oferujemy również nasze autentyczne dokumenty na których prowadzimy ćwiczenia. Następną opcją w trakcie szkolenia jest opracowywanie rozwiązań dla najczęściej spotykanych problemów, typowych dla charakteru pracy kursanta. Staramy się, aby kursant z naszego szkolenia wyszedł nie tylko z zasłużonym certyfikatem, ale również z umiejętnością pracy samodzielnej. Skuteczne poszukiwanie rozwiązań na przyszłe okazje jest jednym z głównych priorytetów naszych szkoleń. Trenujemy tyle, żeby użytkownik nie obawiał się pracy z tabelami przestawnymi i w ogóle z Excelem. Spokój i komfort użytkowania powoduje skok wydajności pracy i wzrost koncentracji.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook