fbpx
Menu Zamknij

Excel dla firm

Elementarną podstawą prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa jest jego organizacja. Im lepsza, tym wyższe osiągi. Równie często firmy potrzebują pracowników biurowych. Szukają osób które będą prowadziły np. ewidencję korespondencji, listę obecności pracowników, będą kontrolowały przebieg samochodów służbowych, wprowadzały FV, czy też monitowały terminy realizacji zamówień.  Do wszystkich powyższych zadań pracowniczych, jak również wielu innych, w tym księgowości świetnie nadaje się arkusz kalkulacyjny. Jednak żeby z pracownika, nawet najlepszego mógł być wymierny pożytek musi mieć on na czym pracować. Wtedy z pomocą przychodzą różne rodzaje oprogramowania biurowego.

Jeśli pracownik ma wykazać się wiedzą i wnieść wymierne korzyści do firmy wymagane jest, żeby biegle i samodzielnie pracował w programie. W tym celu należy odpowiednio go przeszkolić. Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kurs Excel dla firm.

Excel dla firm w telegraficznym skrócie

Excel dla firm ma sporo zalet. Usprawnia kontrolę, automatyzuje pracę, eliminuje wiele błędów obliczeniowych, jak również pozwala np. na tworzenie korespondencji seryjnej, co przyspiesza obieg dokumentów. Prawidłowo użytkowany Excel pozwala zaoszczędzić czas pracownika, który może przeznaczyć go na inne zajęcia zawodowe. A jak doskonale wiadomo czas to pieniądz.

Doskonale wiemy, ponieważ też jesteśmy firmą, że przedsiębiorcy cenią sobie czas i wydajność pracowników. Dlatego właśnie staramy się maksymalnie ukierunkować Kurs excel dla firm na podniesie tych dwóch czynników.

Plan szkolenia dostosowyjemy każdorazowo do potrzeb i wymagań klienta. Każda firma ma własny profil pracy, natmiast jej pracownicy mają dodatkowo własne ywarunkowania, np. wcześniejszą wiedze o arkuszach, czy też temperament i doświadczenie.

Excel dla firm

Excel dla firm oferuje usprawnienia głónie w zakresie:

  • archiwizacji danych
  • przejrzystych zestawień i raportów
  • korespondencji seryjnej
  • kontroli finansów i terminów
  • pracy zespołowej na dokumencie jedno lub wieloma arkuszami
  • tworzenia i korzystania z baz danych, np. książki adresowej
  • formatowania warunkowego i informowania o spełnieniu / lub nie spełnieniu warunków
  • możliwości porządkowania wg. kryteriów i filtrowania danych

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook