fbpx
Menu Zamknij

Excel online jest jedną z nowszych metod nauki. Mimo młodego stażu na rynku szkoleń już wykazuje wiele zalet. Jest przede wszystkim dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu lub możliwości dojazdu do sali szkoleniowej. Taki tryb również spodoba się wszystkim tym, dla których liczy się szczególny komfort. Nauka zdomu, lub kilka godzin w pracy bez konieczności organizowania dojazdu, zastępstwa w pracy, czy nawet opieki nad dzieckiem.

Innowacja Excel online

Excel online to zarazem nowoczesność, oszczędność i wygoda. Jednocześnie szkolenie zachowuje wszystkie podstawowe elementy i jest pełnowartościowym kursem. Szczególnie polecany jest osobom, które nie preferują kontaktu osobistego z trenerem, a zależy im na pełnej realizacji programu szkolenia. Kurs prowadzony jest za pomocą łącza internetowego. Odbywa się w wirtualnej sali szkoleniowej, gdzie instruktor udostępnia zdalnie swój pulpit roboczy. Dodatkowo istnieje możliwość kontaktu głosowego i pisemnego z instruktorem.

Excel online - co zyskujesz?

Excel lekcje online To cykl profesjonalnych szkoleń, które przygotowaliśmy z myślą o wszystkich zajętych, zabieganych, nieosiągalnych. POniżej przedstawamy głóne zalety jakie posiada tryb Excel lekcje online.

  • przede wszystkim pełny zakres szkolenia
  • dostępne wszystkie 3 poziomy zaawansowania, jak rónież warszataty i konsultacje
  • istnieje również możliwość zadawania pytań w trakcie szkolenia pisemnie na chatcie, jak również głosowo - zaleznie od sposobu prowadzenia kursu
  • wygoda szkolenia i oszczędność czasu oraz środków
Excel online
  • również materiały szkoleniowe udostępniane są kursantom przed rozpoczęciem kursu
  • ponadto możłiwość konsultacji problematycznych zagadnień w trakcie zajęć

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook