fbpx
Menu Zamknij

Jeśli chodzi o aplikację Excel nauka programu potrafi przytłoczyć. Nie mniej jest ona do realizacji. Można to przeprowadzić samemu, a można też pod okiem cierpliwego i doświadczonego instruktora. Gdy mowa o arkuszach kalkulacyjnych Excel kurs obejmuje kilka poziomów i usystematyzowane bloki tematyczne. Aby swobodnie poruszać się po programie i prawidłowo wykorzystać jego możliwości konieczne jest opanowanie narzędzi i opcji, jaki proponuje nam aplikacja. Program Excel od Microsoft jest jednym z najpopularniejszych narzędzi, przede wszystkim w pracy biurowej i księgowe. Jednak nie tylko tam. Doskonale sprawdza się w kadrach, zaopatrzeniu, marketingu i wszelkiej pracy organizacyjnej. Np. w recepcji, czy hotelu, jak również w korporacji, a nawet małej rodzinnej firmie..

Szkolenie z arkuszy kalkulacyjnych Excela

Czym dokładnie jest Excel nauka programu? To cykl szkoleń przeznaczonych dla każdego poziomu zaawansowania użytkowników, jednak dedykowana dla osób początkujących, lub posiadających niewielką wiedzę. Natomiast, aby z wiedzy sprawnie korzystać należy ją w odpowiedni sposób przedstawić i nauczyć ją efektywnie wykorzystywać. Można nauczyć się tego zarówno na kursach stacjonarnych jak i szkoleniach wyjazdowych. Nasz kurs z nauki obsługi Excela pozwoli Państwu nie tylko zdobyć nową wiedzę i rozwinąć umiejętności, ale również nauczyć się jak myśleć po excelowemu. Dzięki temu, będziecie Państwo mogli samodzielnie rozwiązywać zagadnienia, napotykane przy samodzielnej pracy i dalszej nauce Excela.

Excel nauka programu

Jak wygląda szkolenie?

  • Oferujemy 3 poziomy zaawansowania: podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany
  • kursy możemy rozszerzyć o warsztaty, konsultacje i pomoc doraźną
  • Przewidujemy szkolenia stacjonarne jak onlineowe
  • Dysponujemy instruktorami na różnych poziomach zaawansowania, zleżnie od Państwa wymagań
  • Konkurencyjna oferta i przystępna cena
  • Atrakcyjna forma zajeć zpraktycznymi ćwiczeniami
  • Bezstresowa atmosfera
  • Usytematyzowa, aktualna i przydatna wiedza
  • Nauka na profesjonalnych materiałach, z możliwością pracy na materiałach kursanta
  • Na koniec proponujemy test,zaleznie od jego wyniku otrzymacie Pańśtwo certyfikat lub zaświadczenie o przebyciu kursu

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook