fbpx
Menu Zamknij

Excel kurs Gliwice?

Jeśli użytkownik ma przed sobą rozpoczecie pracy z programem Excel kurs Gliwice jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Dlaczego Gliwice? Ponieważ to kolejna lokalizacja, którą dodajemy do naszej mapy głównych lokalizacji szkoleniowych. A czemu wposminamy właśnie o rozpoczęciu pracy z Excelem? Ponieważ to właśnie większość użytkowników początkujących najchętniej korzysta ze szkoleńz arkuszy kalkulacyjnych.

Excel jest programem powszechnie wykorzystywanym w pracy biurowej. To przede wszystkim, ale również w zaopatrzeniu, księgowości i wielu inncyhc dziedzin. Umiejętność ta jardzo dużym atutem, a wręcz kluczową umiejętnoście  w wielu branżach. Im lepsze kwalifikacje, tym wyższa ocena pracodawcy. A zatem, tym silniejszą masz pozycję negocjacyjną i lepsze warunki pracy. Proporcja wykorzystywania arkuszy kalkulacyjnych w firmach i to bez względu na rozmiar przedsiębiorstwa różni się bardzo neiznacznie na terenie Polski. Natomiast Glwice są wzrastającym miastem pod kątem popularności i zapotrzebowania nrynkowego. Natomiast zupełnie inną kwestią jest zmieniajace się środowisko pracy idące coraz bardziej w stronę powszechnejcyfryzacji. Głównie pod kątem ilości przetwarzanych i gromadzonych danych. Czasy, w których przyszło nam żyć są uzależnione od programów komputerowych oraz ich poprawnego działania. Do prawidłowej pracy w Exceu niezbędna jest również konkretna wiedza i umiejętności.

Excel kurs Gliwice

Nasi doświadczeni instruktorzy poprowadzą Cię przez kurs rzetelnie jak również w bezstresowej atmosferze, co znacznie podnosi skuteczność przyswajania wiedzy. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami filmowymi, gdzie pokazujemy wybrane funkcje Excela, oraz do skorzystania z naszej oferty. Znajdziesz nas też na naszym facebook i youtube (mini seria wskazówki x Excela).

Kursy Excel Gdynia (w tym szkolenia zamknięte) to:

  • Określona liczebność grupy, spryzjająca podniesiemu wydajności i tempa szkolenia
  • możliwość konstruktywnych konsultacji z instruktorem
  • możłiwość pracy na włąsnych materiałach kursanta, przykładach i zadaniach
  • rzwinięte zagadnienia takie jak: usodtępnianie i ochrona dokumentu, dodatkowo biorąc pod uwagę indywidualne wymogi bezpieczeńśtwa w danej firmie
  • podsumowanie i rozwiązywanie problemów specyficznych dla danej grupy
  • test końcowy (OPCJONALNIE) oraz wręczenie certyfikatu
  • Kompleksowy program szkolenia, szczegółowe omawianie zagadnień i plan kursu dostosowany indyswidualnie

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook