fbpx
Menu Zamknij

Excel kurs Gdańsk

O tym, jak widzimy prowadzone kursy Excel Gdynia - już napisaliśmy i jeszcze napiszemy pod koniec tego miesiąca. Zatem skoro już jesteśmy w Trójmieście warto przyjrzeć się możliwościom Gdańska. Miasto wspaniałe, z tradycją ale również z możliwościami rozwoju. Głównym atutem Gdańska jest jego marka, renoma i rozpoznawalność na świecie. Jak już pisaliśmy unikatowe trójmiasto rozwija się dynamicznie, przede wszystkim z powodu położenia - lokalizacji strategicznej dla rynku. Gdańsk ze względu na swoją niesamowita historię jest najlepiej rozpoznawalny z Trójki Pomorskiej. Dlatego chcąc wesprzeć rynek pracowniczy postanowiliśmy dosłownie tydzień temu wyjść do Gdańszczan z wypracowaną i dokładnie określoną ofertą. Jeśli interesuje Cię Excel kurs Gdańsk będzie świetnym wyborem. Dlaczego? Zaraz będziemy to uargumentować.

Kurs Excel Gdynia to wymierne efekty

Gdańsk stopniowo od dawna zwiększa zapotrzebowanie na wykwalifikowanych młodych i chętnych do pracy i rozwoju zawodowego pracowników. Przy czym, dobrze wyszkolony specjalista, który dodatkowo łączy pracę zawodową z zamiłowaniami jest idealnym nabytkiem. To z kolei wprost przekłada się na konkurencyjność potencjalnego pracodawcy. Powstają nowe miejsca pracy, nowe biznesy i nowe możliwości rozwoju.

Excel kurs Gdańsk

Ze względu na swoją rozpoznawalność, nie tylko w Ojczyźnie ale również poza granicami Polski Gdańsk ma ogromny potencjał pracowniczy. Młode pokolenia mające możliwości i energię na naukę, łącząc to z realizacją konieczności podnoszenia swoich kwalifikacji ma do dyspozycji bogatą ofertę szkoleń i warsztatów. Excel kurs Gdańsk daje wymierne efekty już w trakcie trwania szkolenia i pozwala na efektywne podnoszenie kompetencji. Szkolenia są również świetną inwestycją w pracownika z punktu widzenia pracodawcy. Dlatego zachęcamy właścicieli firm do kierowania swoich pracowników na takie szkolenia. Poza oczywistą zaletą, czyli opanowania pracy w arkuszach kalkulacyjnych, zyskują oni umiejętności lepszej organizacji pracy, zarządzania czasem i hierarchizowania zadań. Praca w Excelu uczy też, po części wymuszając na użytkowniku optymalizacji czasu pracy i systematyczności, a przede wszystkim analitycznego, ale i syntetycznego myślenia. Excel ma tę specyfikę, że uczy ludzi lepiej dysponować swoją uwagą, czasem i nakładem pracy. To daje korzyści zawsze i wszędzie. Arkusz kalkulacyjny ułatwia pracę i nie wydaje się, aby było możliwe uniknięcie jego zastosowania, przy czym nie należy podchodzić do niego jak do złą koniecznego. Nawet jeśli nauka nie będzie miła, chociażby ze względu na jej przymusowość, to może być bezstresowa, skuteczna i sprawna. Nie musi być nudna! Zawsze staramy się rozwinąć u kursanta wszystkie poboczne umiejętności jakie tylko mamy możliwość znaleźć, np. organizację pracy, oszczędność czasu, umiejętność planowania kolejki zadań i trening koncentracji.

Excel kurs Gdańsk - gdzie szukać informacji?

Nasi doświadczeni instruktorzy poprowadzą Cię przez kurs rzetelnie jak również w bezstresowej atmosferze, co znacznie podnosi skuteczność przyswajania wiedzy. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami filmowymi, gdzie pokazujemy wybrane funkcje Excela, oraz do skorzystania z naszej oferty. Znajdziesz nas też na naszym facebook i youtube (mini seria wskazówki x Excela).