fbpx
Menu Zamknij

Excel korepetycje Warszawa

Branża biurowa to ogromna część biznesu, z kolei Warszawa to metropolia. Co otrzymujemy po połączeniu tych dwóch czynników? Wciąż rosnące zapotrzebowanie na podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie umiejętności. Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie są Excel korepetycje Warszawa.

Przyjrzyjmy się samemu programowi. Mianowicie Excel to jeden z podstawowych programów z jakimi mamy do czynienia w branży biurowej. Możliwości jakie daje są zaskakujące. Nasze Excel korepetycje Warszawa skierowane są do wszystkich, którzy pracują w Excelu, ale przede wszystkim tych, którzy chcą rozpocząć jego używanie.

Korepetycje z Excela - podstawowe informacje

Przyjrzyjmy się samemu programowi standardowemu przygotowanemu na korepetycje z Excela. Zacznijmy od tego, że Excel to jeden z podstawowych programów z jakimi mamy do czynienia w branży biurowej. Możliwości jakie daje są zaskakujące. To nei są tylko komórki do sumowania. Nasze Excel korepetycje Warszawa wszystko to pokażą, zaróno dorosłej oboie z rynku pracy, jak i studentom i uczniom. Ponadto skierowane są do wszystkich, którzy pracują w Excelu, ale też chcą rozpocząć jego używanie z uzupełnieniem wiadomości i aktualizacją wiedzy o nowych opcjach i narzędziach.

Opracowujemy zawsze indywidualny plan szkolenia i w razie konieczności możemy go modyfikować na bieżąco. Możemy przygotowywać rozwiązania prac domowych z uczniami, ale rónież przygotować portfolio kandydata do pracy. Na zajęciach zajmujemy się konkretną tematyką, z którą wcześniej zgłasza się kursant i przeprowadzamy szereg ćwiczeń. Przede wszystkim opracowujemy wraz z kursantem najlepsze dla niego rozwiązania problematycznych kwestii.

Oferujemy Excel korepetycje Warszawa na wszystkich poziomach zaawansowania:

Jeśli chodzi o korepetycje z Excela nasze zajęcia cieszą się popularnością, głównie ze względu na celowaną tematykę. DOdatkowym atutem z jakiego słyniemy jest bezstresowa atmosfera, która bardzo sprzyja podnoszeniu przyswajalności wiedzy. Dlatego pozwala kursantowi rozwiązać konkretne umiejętności i całokształ samodzielności w pracy z Excelem. Korepetycje z Excela są zawsze dopasowywane w oparciu o poziom wiedzy kursanta, aby przekazać zrozumiałe dla niego informacje i rozwiązania, które będzie w stanie samodzielnie zastosować.

Excel korepetycje Warszawa - charakterystyka poziomów

1. Podstawowy. Czyli elementarna wiedza, zawiera wprowadzenie w środowisko pracy i program Excel, jak również omówienie codziennej pracy. Informacje jak wygląda organizacja informacji i czym jest analiza danych. Omawiamy funkcje, narzędzia i formuły.

Excel korepetycje Warszawa

2. Średnio zaawansowany. Dla użytkowników, którzy mieli już styczność z programem. Znają zasady, natomiast chcieliby wiedzę odwietrzyć, czy pogłębić.

3. Zaawansowany. Dla pewnych i swobodnych użytkowników, którzy chcą udoskonalić pracę i poznać zaawansowane funkcje. Co najważniejsze zoptymalizować czas pracy.

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook