fbpx
Menu Zamknij

Excel indywidualnie.

Excel indywidualnie – to szkolenia precyzyjnie dopasowane do potrzeb ich odbiorcy. Excel indywidualnie – to szkolenia organizowane również u klienta – w domu lub w miejscu pracy. Organizujemy szkolenia na poziomie podstawowym, średnio zaawansowanym lub zaawansowanym. Excel indywidualnie – to również konsultacje, polegające na rozwiązywaniu konkretnych problemów lub praca nad konkretnymi zagadnieniami.

Excel indywidualnie – jak wyglądają szkolenia?

Zakres i forma naszych szkoleń zawsze dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb ich odbiorców. Nasi instruktorzy szkolą na wszystkich poziomach zaawansowania. Szkolimy początkujących, średnio i bardzo zaawansowanych. W miarę możliwości staramy się pracować na „tabelkach”, z którymi na codzień pracuje osoba szkolona. W ten sposób, szkolenia od razu rozwiązują konkretne problemy. Dodatkową zaletą takiej formy szkolenia, jest dużo efektywniejszy sposób przyswajania wiedzy, kiedy osoba szkolona pracuje na własnych danych i porusza się w obrębie specyfiki własnej pracy zawodowej. Szkolenia prowadzimy w formie wykładów połączonych z ćwiczeniami, pokazującymi w praktyce zastosowanie funkcji MS Excel. Ilość „suchej teorii” staramy się ograniczyć do niezbędnego minimum. W przypadku szkoleń indywidualnych, ze względu na podniesienie ich efektywności, sugerujemy w miarę możliwości, formę krótkich kilkugodzinnych spotkań tak, by eliminować ryzyko spadku poziomu koncentracji. Prowadzimy również dłuższe i intensywne szkolenia dla wszystkich, którzy mają mało czasu (na przykład tylko weekend) na przyswojenie podstawowego Excela lub nawet elementów z poziomu zaawansowanego.

Excel indywidualnie – gdzie szkolimy?

Szkolenia prowadzimy w naszej siedzibie lub w miejscu pracy, ewentualnie zamieszkania osoby szkolonej. Szkolimy na terenie Warszawy i w  jej okolicach.  Możemy również poprowadzać szkolenia „zdalne”.

Excel indywidualnie – dodatki. 

Do każdego szkolenia przygotowujemy komplet materiałów szkoleniowych w formie ćwiczeń, przekazywany naszym Klientom. Takie, wykonane już częściowo, ćwiczenia stanowią doskonałą formę, pozwalającą utrwalić i przypomnieć sobie jak działają funkcje poznane na szkoleniu. Dodatkowo, w razie potrzeby, pomagamy w formie wsparcia „mailowego” rozwiązywać problemy w codziennej pracy z programem Excel. Zapraszamy też do korzystania z Forum, na którym nasi instruktorzy odpowiadają na pytania zadawane przez uczestników kursów.

P1010617

Indywidualne szkolenie MS Excel – kontakt. 

Kontakt w sprawie szkolenia indywidualnego:

Kurs Excel kontakt:

Telefon:

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl