fbpx
Menu Zamknij

Oczywistym jest fakt, że im wydajniejszy pracownik, tym cenniejszy dla firmy. Jednak wydajność pracownika, to nie tylko liczba wykonanych zadań, ale przede wszystkim ichpoprawność, jak również szybki czas realizacji. Dlatego właśnie Excel dla firm szkolenie jest dopracowanym kursem,zbudowanym przede wszystkim na bazie naszego soświadczenia. Ponadto  zawsze staramy się maksymalnie ukierunkować kursy właśnie na podniesie tych czynników. Wiemy, że każda firma ma własny profil pracy, natmiast jej pracownicy mają dodatkowo własne uwarunkowania, np. wcześniejszą wiedzę o arkuszach, czy warunki pracy.

Excel dla firm - szkolenie dostosowane do Twoich pracowników

Szkolenia prowadzą nasi doświadczeni i sympatyczni szkoleniowcy. Tak jak na kursach z pozostałych programów, tak również gdy jest to Excel dla firm szkolenie prowadzą trenerzy specjalnie dobrani do potrzeb klienta.

Szkolimy przede wszystkim na podstawie stałych umów o wpsółpracy z dużymi korporacjami. Dlatego między innymi mamy bogatą wiedzę o zapotrzebowaniu oraz kierunku szkoleń. Od lat pracujemy w Exelu, jak również na arkuszach Google. Mamy wiele zebranych opinii oraz praktyki w szkoleniu firm i korporacji. Ich pracownicy regularnie wysyłani są do naszej firmy na szkolenia podstawowe i zaawansowane. Wiemy jakie zadania pracownicze najczęściej sprawiają trudności, które działania można przyspieszyć. Możemy nauczyć pracowników nie tylko poprawnej pracy w Excelu, ale również automatyzacji i optymalizacji czasu pracy.

Excel dla firm szkolenie

Excel dla firm szkoelnia - oferta S Partners

  • To przede wszystkim kursy cykliczne i doraźne
  • 3 poziomy zaawansowania
  • kursy tematyczne, warsztaty , a także konsultacje
  • program kursu dostosowany do zakresu obowiązków uczestników
  • materiały i pomoce do nauki
  • materiały multimedialne, jak również arkusze do ćwiczeń
  • ponadto możliwość rozwiązywania bieżących problemów dla konkretnych zagadnień
  • Szkolenia w siedzibie firmy, wyjazdowe oraz online

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu,
jak również w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook