Szkolenia MS Excel Warszawa

Przeglądając oferty na szkolenia MS Excel Warszawa to istna kopalnia takich kursów. Tutaj mamy największą konkurencję rynkową firm szkoleniowych. Ma to swoje zalety, ponieważ oznacza ciekawe i atrakcyjne programy dla kursantów. Jeśli jednak nie wiedzą Państwo na jakie szkolenie się zdecydować, to chętnie podpowiemy. Załóżny dla przykłądu najprostszy wariant: pracujecie lub mieszkacie w Warszawie lub jej najbliższych okolicach. Trafiliście w odpowiednie miejsce. Kursy na miejscu, online lub stacjonarnie. Teraz nalezy przejżeć pozostałe kryteria i wybrac najlepsze skozlenie. Lokalnie, zawsze będzie taniej niż dojazdy i noclegi instruktora. Szkolenia MS Excel Warszawa oferuje również, a może przede wszystkim dla firm. My również. Nasze szkolenia Excel dla firm pozwolą przede wszystkim opanować pracownikom (ale również kadrom kierowniczym) preferowane funkcje arkuszy kalkulacyjnych.  Obsługa Microsoft Excel staje się zrozumiała i sprawna dzięki naszym skozleniowcom. Sa oni nie tylko świetnie przygotowania do pracy z kursantami, ale również skzolą w bezstresowej atmosferze. Opowiadamy o programie, a nie tylko wbijamy do głowy funkcje i formuły. Natomiast nasi instruktorzy to wcielone anioły cierpliwości.

Jak wyglądają szkolenia MS Excel Warszawa?

Wybór miejsc szkolenia zależy od Państwa, jak również podpowiemy gdzie możemy przeprowadzić kurs. Przede wszystkim stawiamy na przyjazną atmosferę, ale też komfort w trakcie szkolenia, ponieważ wierzymy że sprzyja to procesowi nauczania.

Nasze szkolenia organizowane dla firm i przedsiębiorstw cieszą się dużym zainteresowaniem. Prowadzone dla wybranej i zamkniętej grupy wykłady, połączone z ćwiczeniami praktycznymi na przygotowanych wcześniej tematycznych plikach, dają wysoką efektywność i znakomite wyniki szkoleniowe. Wykwalifikowana kadra doświadczonych w prowadzeniu tego typu zajęć instruktorów oraz system opracowywania programów szkoleniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb poszczególnych osób i grup – sprawdzają się już od lat.

Szkolenia Excel Warszawa - ramowe programy kursów

Warto zaznaczyć, że aby zacząć kurs konieczna jest podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera i systemu WIndows lub Mac OS. Jesli nie posiadacie Państwo takiej biegłości,nie oznacza to, że nie przyjmiemy Pańśtwa na szkolenie. Odwrotnie. Dlatego zaprosimy i zaproponujemy skozlenie przygotowawcze z zakresu obsługi systemu operacyjnego na którym mamy pracować z Państwem. Ponadto przećwiczymy dodatkowoopcje systemu ukierunkowane na pracę z Excelem.

Ponadto każdy z uczestników naszego szkolenia po pozytywnym przejściu testu końcowego, do którego przystępuje jeśli chce, otrzyma spersonalizowany dyplom Excel świadczący o ukończeniu naszego szkolenia

PODSTAWOWY

 • Wstęp do Excela
 • Liczenie i formuły
 • Funkcje
 • Formatowanie czasu
 • Bazy danych i analiza
 • Wymiarowanie
 • Przygotowywanie do druku
 • Wydruk
Szkolenia MS Excel Warszawa

ZAAWANSOWANY

 • Organizacja informacji w MS Excel.
 • Analiza danych.
 • Zarządzanie bazami danych
 • Współpraca z aplikacjami
 • Automatyzacja pracy
 • Visual Basic

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook