fbpx
Menu Zamknij

Kursy Excel dla firm

Obecnie Kursy Excel dla firm są cenionymi szkoleniami na rynku. Prężnie rozwijające się firmy i korporacje szukają młodych i wykwalifikowanych pracowników, zwłaszcza do działów księgowych, zaopatrzeniowych i magazynowych. Dlatego wybór odpowiedniego szkolenia, zarówno pod względem merytorycznym jak i dopasowany do poziomu posiadanej już wiedzy jest szczególnie ważny dla kandydata do pracy.

Czym charakteryzują się najlepsze Kursy Excel dla firm?

Na rynku szkoleń jest wiele różnych firm szkoleniowych i ofert kursów. Oczywiście pojawia się pytanie "jak wybrać odpowiednie"? Gdzie najefektywniej i bez nerwów nauczycie się obsługi Excela?  Arkusz kalkulacyjne Excel to funkcjonalne narzędzie do różnego rodzaju obliczeń tworzenia raportów, zestawień i pracy biurowej, również do tworzenia np. korespondencji seryjnej i baz klientów.

Kursy Excel dla firm aby były skuteczne muszą być dopasowane do potrzeb, posiadanej już wiedzy, jak również możliwości kursanta. Mowa tutaj nie tylko o zakresie programowym, ale rónież np. o dogodnych godzinach w których szkolenie może być prowadzone, czyli takich w których koncentracja jest odpowiednio wysoka.

Podsumowując, najlepsze kursy Excel charakteryzują się przede wszystkim elastycznością planu szkolenia. Możliwością modyfikacji tematyki, oraz ukierunkowaniem na skuteczną naukę, którą kursant będzie mógł wykorzystać już po pierwszych godzinach zajęć. S Partners zapewnia to wszystko i wiele więcej. Proponujemy ponadto warsztaty i konsultacje po kursie – również online, a kurs Excela prowadzimy zarówno w grupach jak i indywidualnie.

Kursy Excel dla firm od S Partners

  • doświadczeni szkoleniowcy, którzy sami korzystają z Excela, zatem nie ma on dla nich tajemnic
  • przed kursem zapraszamy do rozmowy na podstawie której dobierzemy odpowiedni program szkolenia
  • kurs Excela zarówno w grupach jak i indywidualnie
  • bezstresowa atmosfera, swoboda kursanta w wymyślaniu ćwiczeń
  • ponadto praca na projektach kursantów, z pracy, lub ze szkoły
kursy excel dla firm
  • atrakcyjne ceny
  • marka wyrobiona od lat u wielu klientów, od indywidualnych, po pracowników państwowych
  • i wreszcie certyfikat lub zaświadczenie

Kursy organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji. Dla grup, kursantów indywidualnych, jak również online. Jesteśmy elastyczni terminowo - szkolimy w tygodniu, w weekendy i popołudniami.

Oferujemy również pomoc techniczną, na miejscu u klienta,
po dostarczeniu nam sprzętu lub online.

Polecamy pozostałe nasze kursy:

Kontakt:

Grzegorz Sobótka 603377273
g.sobotka@grandkom.pl
Facebook