weekendowy kurs excel warszawa

Weekendowy kurs Excel Warszawa, udowodnimy że możliwe jest opanowanie programu Excel w weekend

Tryb kursów przygotowany specjalnie dla osób, które dysponują niewielką ilością czasu i którym opanowanie programu Excel wydaje się trudne. Również dla osób, które potrzebują szybko opanować podstawy, lub konkretne zagadnienia Excela. Na przeciw takim wymaganiom wychodzi program szkoleń „Weekendowy kurs Excel Warszawa”. Wprowadzony rok temu cieszy się powodzeniem i dużą skutecznością, głównie ze względu na bardzo doprecyzowany program szkolenia i wysoki stopień koncentracji. Nasza firma szkoli z obsługi programu MS Excel w najbardziej przystępny sposób. Dopasowujemy program szkolenia do potrzeb danego klienta. W czasie szkoleń dbamy, aby program zajęć pokazywał, że MS Excel może ułatwić pracę, a nie być kolejnym czasochłonnym powodem do nerwów i zagubienia w niezrozumiałych funkcjach. Przygotowane przez nas ćwiczenia pozwolą przyswoić wiedzę tak, aby nauka Excela nie była męcząca, oraz by po ukończeniu kursu uczestnik mógł samodzielnie sprawnie korzystać z Excela w ramach wybranego zakresu.Pomożemy ci nauczyć się Excela. naucz się programu Excel w weekend. Nauka Excela może być szybka i przyjemna

Szkolimy właściwie w dowolnym miejscu. Od sal konferencyjnych , przez kawiarnie, po miejsce zamieszkania klienta. Również online. Nasi instruktorzy są elastyczni terminowo i godzinowo. Przy tym kompetentni, profesjonalni i punktualni. Obalają mit, że Excel jest wyłącznie dla specjalistów. Nauczą Państwa optymalizować czas pracy, łatwiej przetwarzać dane i planować pracę. Przed rozpoczęciem zapraszamy do rozmowy, podczas której określimy Państwa możliwości i wymagania. Na tej podstawie opracujemy indywidualnie dobrany najodpowiedniejszy plan szkolenia Excel.

Jak prowadzimy Weekendowy kurs Excel Warszawa Excel w weekend nauka Excela nauczyć się Excela opanowanie programu Excel

Nasz weekendowy kurs Excel Warszawa może odbywać się na poziomie podstawowym, średnio-zaawansowanym, lub zaawansowanym.

  • Podstawowy – dla użytkowników nowych, którzy chcą opanować bazowe funkcje i narzędzia. Przygotuje do kolejnego poziomu.
  • Średnio-zaawansowany – dla użytkowników świadomie pracujących, znających elementarne funkcje, a którzy chcą dowiedzieć się więcej o Excelu i usprawnić pracę, oraz urozmaicić ją n o elementy graficzne, jak wykresy. Tu również powtórzymy podstawową wiedzę i rozbudujemy ja o nowe elementy.
  • Zaawansowany – dla swobodnie poruszających się w środowisku Excel użytkowników, którzy chcą pracowac na poziomie profesjonalnym, usystematyzować swoje umiejętności, a także poznać nowości proponowane przez MS Excel i funkcje mocno rozbudowane
Jeszcze nigdy nie było tak łatwo nauczyć się Excela !

 

Pracujemy indywidualnie, w grupach (od kilku osób do kilkudziesięciu), oraz online.
Nasi szkoleniowcy nauczą Państwa obsługi Excela sprawnie, efektywnie i w miłej atmosferze.


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z Excela Excel w weekend nauka Excela nauczyć się Excela opanowanie programu ExcelTelefon:
603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz