Szybki kurs Excela

Tryb kursów przygotowany specjalnie dla osób, które dysponują niewielką ilością czasu i którym opanowanie programu Excel wydaje się trudne. Również dla osób, potrzebujących szybko opanować podstawy, lub konkretne zagadnienia. Na przeciw takim wymaganiom wychodzi program szkoleń „Szybki kurs Excela”. Cieszy się dużą skutecznością, ponieważ ma bardzo doprecyzowany program i stawia na wysoki stopień koncentracji. Nasza firma szkoli z obsługi programu MS Excel w przystępny sposób. Dopasowujemy program szkolenia do potrzeb danego klienta. Przygotowane ćwiczenia pozwolą przyswoić wiedzę tak, aby nauka Excela nie męczyła. Natomiast po ukończeniu kursu uczestnik może samodzielnie i sprawnie korzystać z Excela w ramach wybranego zakresu.

Szkolimy właściwie w dowolnym miejscu. Od sal konferencyjnych, przez kawiarnie, po miejsce zamieszkania klienta. Również online. Nasi instruktorzy są elastyczni terminowo i godzinowo. Przy tym kompetentni, profesjonalni i punktualni. Obalają mit, że Excel jest wyłącznie dla specjalistów. Nauczą Państwa optymalizować czas pracy, łatwiej przetwarzać dane i planować pracę. Przed rozpoczęciem zapraszamy do rozmowy, podczas której określimy Państwa możliwości i wymagania. Na tej podstawie opracujemy indywidualnie dobrany najodpowiedniejszy plan szkolenia Excel.

Jak prowadzimy szybki kurs Excel?

Nasz kilkudniowy lub weekendowy kurs Excel Warszawa może odbywać się na poziomie:Szybki kurs Excela

  • podstawowym– dla użytkowników nowych, którzy chcą opanować bazowe funkcje i narzędzia. Przygotuje do kolejnego poziomu.
  • Średnio-zaawansowanym – dla użytkowników świadomie pracujących, znających elementarne funkcje, a którzy chcą dowiedzieć się więcej o Excelu i usprawnić pracę, oraz urozmaicić ją n o elementy graficzne, jak wykresy. Tu również powtórzymy podstawową wiedzę i rozbudujemy ja o nowe elementy.
  • zaawansowanym– dla swobodnie poruszających się w środowisku Excel użytkowników, którzy chcą pracowac na poziomie profesjonalnym, usystematyzować swoje umiejętności, a także poznać nowości proponowane przez MS Excel i funkcje mocno rozbudowane

Pracujemy indywidualnie, w grupach (od kilku osób do kilkudziesięciu), oraz online.
Nasi szkoleniowcy nauczą Państwa obsługi Excela sprawnie, efektywnie i w miłej atmosferze.


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z Excela Excel w weekend nauka Excela nauczyć się Excela opanowanie programu ExcelKONTAKT
603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz