Szkolenie Excel w biurze Warszawa

Biuro – miejsce pracy, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, a też częściowo życia towarzyskiego. Szkolenie Excel w biurze Warszawa przyjmuje szczególnie dobrze, ponieważ jako stolica ma większe wymagania, ale i możliwości. Żeby nie tracić Państwa czasu, a zarazem umożliwić naukę w miejscu kojarzonym z wykorzystywaniem nowej wiedzy oferujemy właśnie szkolenie Excel w biurze Warszawa.

Jesteśmy profesjonalną firmą organizującą szkolenia. Wiemy doskonale z własnego doświadczenia i z pracy z kursantami, że pracownik potrafi być bardzo zajęty. Pracy nie ubywa. Jeśli brak umiejętności, to może jej przybywać. A więcej pracowniczego czasu zaoszczędzonego w biurze to zysk jego i firmy. To mniejsze zmęczenie pracownika, czyli wydajniejsza praca. Mniej błędów, mniej stresu. Same korzyści. Ale do ich osiągnięcia potrzeba umiejętności. Do zdobycia umiejętności potrzebne jest tylko jedno: odpowiedni kurs.

Praca w Stolicy to natłok zadań. Dlatego zachęcamy zarówno pracowników firm – bo inicjatywa oddolna jest mile widziana- do przedstawienia szefom zapotrzebowania na doszkolenie. Zachęcamy prywatnych właścicieli małych przedsiębiorstw do zapoznania się z naszą ofertą. I oczywiście samych szefów, kierowników i prezesów do zapisania pracowników na nasze kursy. Zaoszczędzicie Państwo czas, środki i zostaniecie Państwo wyszkoleni w miejscu pracy, co ułatwi utrwalenie wiedzy i usprawni proces nauki.

Szkolenie Excel w biurze Warszawa – JAK?

POZIOMY I ZAKRESY SZKOLENIA
Podstawowy – zapoznaje użytkownika z programem, pozwala opanować funkcje niezbędne do prostych zadań i wykonywania ich samodzielnie.
Średnio zaawansowany – program najczęściej dobrany pod kontem zadań pracownika. Obejmuje średniej trudności funkcje, które pozwalają sprawnie uzyskać użyteczne efekty i atrakcyjną graficznie oprawie, oraz korygować błędy. Diagramy, odnośniki, tabele na średnim poziomie itp.
Zaawansowany – to obsługa rozbudowanych funkcji i metod pracy np. z wykresami interaktywnymi, tabelami przestawnymi, itp. oraz dopracowaną oprawą graficzną. Unikanie błędów, bardzo sprawne i płynne poruszanie się po programie i automatyzacja za pomocą programowania makr.


Przed rozpoczęciem kursu określimy Państwa możliwości i wymagania.
Opracujemy plan szkolenia Excel plan szkolenia specjalnie dobrany
do potrzeb Państwa firmy i możliwości pracowników.
Zaplanujemy, przyjedziemy, przeszkolimy!


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z Excela Excel dla seniorów Excel dla osób starszych prosty Excel

KONTAKT
603377273 – Grzegorz Sobótka

ZAPISY
biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz