Szkolenie Excel podstawowy Warszawa

Szkolenie Excel podstawowy Warszawa

Szkolenie Excel podstawowy Warszawa to szkolenie przygotowane z myślą o pracownikach i mieszkańcach Warszawy, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z MS Excel. Będąc z na bieżąco z potrzebami rynku warszawskiego wiemy dziś, że MS Excel znajduje swoje zastosowanie we wszystkich branżach, na wszystkich stanowiskach i nie jest związany jedynie z pracą biurową. Ponadto wszystko to, co w domowym świecie podlega analizie danych może znaleźć swoje rozwiązanie w środowisku arkuszy kalkulacyjnych MS Excel. Przede wszystkim budżet domowy i wszystkie opcje finansowe.

Nie znasz Excela? Masz niewielkie doświadczenie? Obawiasz się? Jesteśmy po to, by obalić mit, że Excel to narzędzie nieprzyjazne i przeznaczone jedynie dla specjalistów. Gwarantujemy miła atmosferę i prawdziwą przyjaźń z arkuszami kalkulacyjnymi.

Daj się przekonać, że MS Excel to niezastąpione narzędzie.

Szkolenie Excel podstawowy Warszawa przewiduje:

  • Wstęp do Excela
  • Liczenie i formuły
  • Formatowanie czasu
  • Bazy danych i analiza

Z nami opanujesz podstawowe informacje i wiedzę, dzięki praktycznym przykładom pokonasz wszystkie niepewności.

Proponujemy Szkolenie Excel podstawowy Warszawa w formach:

  • W samodzielnym kontakcie z osobą prowadzącą szkolenie. Bardzo skuteczna metoda, w szczególności dla osób rozpoczynających swoją przygodę z Excelem.
  • W małych grupach. Towarzystwo osób z pracy lub przyjaciół pozwoli na zróżnicowanie przykładów i większą kreatywność.
  • W dużych grupach. Praca z ludźmi z biura pokarze jak ważna jest współpraca w zakresie analizy danych.
  • W bardzo dużych grupach/wykład. Wspólnie możemy się przekonać jak duży wpływ ma praca jednostkowa w dużych firmach lub instytucjach, gdzie każde dane podlegają analizie przez kolejne jednostki.
  • Przy wykorzystaniu najnowszych technologii, tj. między innymi współdzielenie pulpitu kroki użytkownika są widziane przez osobę prowadzącą szkolenie, co pozwala na dużą efektywność działań.

Szkolenie Excel podstawowy Warszawa wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Jesteśmy gotowi dostosować się niestandardowych wymogów, dowolności miejsca i czasu szkolenia. Proponujemy również swoje miejsca na szkolenie i inne możliwości, by ułatwić i uprzyjemnić zdobywaną wiedzę.

Zachęcamy do kontaktu

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz