Szkolenie Excel – Oferta

Excel uważany jest za jedno z najpotężniejszych komputerowych narzędzi obliczeniowych, opanowanie jego obsługi pozwala znacznie podnieść nasze kwalifikacje zawodowe dlatego też zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym artykułem Szkolenie Excel – Oferta oraz jego zawartością np wsparcie Excel po ukończeniu kursu, dyplom Excel czy też konsultacje eksperckie z Excela. Skorzystanie z naszych usług pozwoli opanować Excel na wszystkich poziomach

Organizujemy kursy obsługi arkuszy kalkulacyjny Excel na wszystkich poziomach, a także konsultacje eksperckie z Excela

Forma Szkoleń

Nasze szkolenia organizowane dla firm i przedsiębiorstw cieszą się dużym zainteresowaniem. Prowadzone dla wybranej i zamkniętej grupy wykłady, połączone z ćwiczeniami praktycznymi na przygotowanych wcześniej plikach, gwarantują wysoką efektywność i znakomite wyniki szkoleniowe. Wykwalifikowana kadra doświadczonych w prowadzeniu tego typu zajęć instruktorów oraz system opracowywania programów szkoleniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb poszczególnych osób i grup – sprawdzają się już od lat.

Zakres Szkoleń

Nasze kursy obejmują nie tylko zagadnienia z wiedzy ogólnej, dotyczącej posługiwania się programem Excel. W porozumieniu z naszymi Klientami, opracowujemy każdorazowo tematy ściśle związane ze specyfiką pracy danej firmy. Tym samym ułatwiamy szkolonym pracownikom wykonywanie konkretnych działań, zgodnie z wytycznymi pracodawcy, współpracowników i ich klientów dzieki czemu jestesmy w stanie pracowac na rzeczywistych problemach z jakimi się państwo zmagacie.

Dodatkowe Wsparcie Excel

Po zakończonym szkoleniu, dzięki ćwiczeniom oraz prezentacjom z naszych prowadzących będą Państwo w stanie wykonywać samodzielną prace na Arkuszach MS Office. Jeżeli jednak zajdzie potrzeba pomocy nasi klienci doceniają również oferowany, po zakończeniu szkolenia, 30-dniowy okres wsparcia „technicznego”, świadczonego przez Instruktora prowadzącego kurs. Mogą kontaktować się z nim mailowo lub telefonicznie, we wszystkich kwestiach dot. praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej podczas szkolenia*.(Pomoc prowadzona jest w formie pomocy przy rozwiązywaniu problemu, nie w formie całkowitego rozwiązania problemu)

Miejsce szkolenia

Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w wyznaczonym przez Państwa miejscu bądź te w naszej siedzibie. Nasza firma stawia na przyjazną atmosferę oraz komfort w trakcie szkolenia, ponieważ sądzimy iż sprzyja to procesowi nauczania

Zapraszamy do zapoznania się z oferta naszych szkoleń z zakresu Autocad, Corel, Photoshop

Każdy z uczestników naszego szkolenia otrzyma spersonalizowany dyplom Excel świadczący o ukończeniu naszego szkolenia

Zachęcamy do Kontaktu

Szkolenie Excel Oferta logo Wsparcie Excel Excel na wszystkich poziomach dyplom Excel konsultacje eksperckie z Excela

603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: biuro@kurs-excel.pl

 


 

 

 

 

 

*Pomoc prowadzona jest w formie pomocy przy rozwiązywaniu problemu, nie w formie całkowitego rozwiązania problemu

 

Dodaj komentarz