Szkolenie z Excela

Program Excel z pakietu Microsoft Office jest jednym z podstawowych programów używanych na co dzień. Umiejętność jego obsługi jest jednym z najczęstszych wymagań pracodawców. Wyręcza w czasochłonnych i skomplikowanych działaniach, oferując atrakcyjne wizualnie i czytelnie ujęte efekty, jak np. tabele i diagramy. Doskonale ułatwia realizację zadań w pracy, jak również sprawdza się w domowym zarządzaniu.
W tym celu zapraszamy na Szkolenia Microsoft Excel. Bo z nami nauka Excela jest łatwiejsza i skuteczniejsza!

Szkolenia Microsoft Excel – PROGRAM KURSU Szkolenia Microsoft Excel

Ustalamy potrzeby, możliwości kursanta i stan wiedzy. Na tej podstawie proponujemy program zajęć. Dzięki temu nasze Szkolenia Microsoft Excel pomagają sprawnie opanować program i poprawiają wydajność pracy. Jeśli osoba nie zna swojego przyszłego zakresu pracy – korzystamy ze standardowych programów zajęć. Szkoleniowiec nie tylko pilnuje poprawności wykonywanych przez grupę ćwiczeń, ale i pracuje indywidualnie z kursantem.

POZIOMY

Podstawowy zapoznaje użytkownika z programem, pozwala opanować funkcje niezbędne do prostych zadań i do przejścia na poziom średnio-zaawansowany.
Średnio-zaawansowany tworzymy na ogół na podstawie rozmowy z osobą, która ma być szkolona. Dobieramy program pod kontem zadań, jakie ma wykonywać w pracy. Są to średniej trudności funkcje, które pozwalają sprawnie uzyskać przejrzyste wyniki z atrakcyjnej graficznie oprawie, o dużej użyteczności i sprawne korygowanie błędów. Diagramy, odnośniki, tabele, itp. funkcje używane na tym poziomie.
Zaawansowany obejmuje rozbudowane funkcje i metody pracy np. z wykresami interaktywnymi, polami warunkowymi, itp. oraz dopracowaną oprawą graficzną, unikanie błędów, bardzo sprawne i płynne poruszanie się po programie i użytkowanie w celu uzyskania maksymalnej wydajności pracy z programem.

Zajęcia prowadzimy w małych grupach lub indywidualnie.
Poziom podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany,
lub o tematyce dopasowanej do odbiorcy.
W siedzibie naszej firmy, lub u klienta.

LOKALIZACJE, TERMINY, WYMIAR GODZIN

Szkolenia Microsoft Excel prowadzimy w naszej siedzibie w Warszawie, ul. Gandhi 35 lok. 16, u klientów lub we wcześniej ustalonej lokalizacji Dopasowujemy się terminami i wymiarem godzinowym do wymagań klientów. Szkolimy również w weekendy i popołudnia. Sugerujemy zajęcia  po 4h, aby wykorzystać maksymalną koncentrację odbiorców. Szkolenia Microsoft Excel zawsze procentują, zwłaszcza prowadzone fachowo i w przyjaznej atmosferze. Nasi szkoleniowcy nauczą Was obsługi Excela od elementarnych po zaawansowane opcje.


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z ExcelaTelefon:
603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: biuro@kurs-excel.pl

 

Dodaj komentarz