Szkolenia grupowe Excel, excel oferta

Szkolenia grupowe Excel.

Szkolenia grupowe Excel dla dużych i małych grup. Szkolenia z MS Excel od podstaw, dla średnio zaawansowanych lub zaawansowanych grup. Szkolenia w dowolnym miejscu w Warszawie oraz u Klienta.

Szkolenia grupowe Excel – jak dobierane są grupy?

Grupy dobieramy do siebie głównie pod względem poziomu osób szkolonych. Jeśli w grupie zorganizowanej przez klienta (np. grupa pracowników) znajdują się osoby o znacznie niższym poziomie zaawansowania to sugerujemy wybór jednego z dwóch rozwiązań: Przeprowadzenie kilku lekcji dla osób mniej zaawansowanych aby wyrównać ich poziom lub całkowity podział grupy na dwie części.

Szkolenia grupowe Excel – jak wyglądają szkolenia?

Szkolenia grupowe dostosowywane są do wielkości grupy.

Małe grupy:

W przypadku małych grup staramy się utrzymać warsztatowy styl szkoleń. W takich przypadkach każdy z uczestników wykonuje ćwiczenia powtarzając zadania wykonywane przez instruktora objaśniającego nowe funkcje i elementy MS Excel. Dzięki temu minimalizujemy ilość suchej teorii maksymalizując jednocześnie praktyczne zastosowanie MS Excel.

Duże grupy:

W przypadku szkoleń dla dużych grup kursy są bardziej podobne do wykładów pokazujące poszczególne zastosowania MS Excel. W tym przypadku również pracujemy na konkretnych ćwiczeniach pokazujących nowe funkcje. Dzięki temu odbiorcy szkoleń od razu widzą praktyczne zastosowanie omawianych funkcji.

W obydwu przypadkach staramy się pracować na „tabelkach” i ćwiczeniach stworzonych na podstawie materiałów dostarczonych nam przez klientów. Dzięki temu osoby szkolone natychmiast widzą jak mogą ułatwić sobie prace z danymi, z którymi spotykają się w pracy.

Szkolenia przeprowadzamy uwzględniając częste, krótkie przerwy aby utrzymać wysoki poziom koncentracji osób szkolonych. Możemy je przeprowadzać w miejscu pracy osób szkolonych dzięki czemu minimalizujemy obciążenie dla pracodawcy oraz dodatkowe obciążenia związane z dojazdem osób szkolonych. Zapewniamy oczywiście sprzęt niezbędny do przeprowadzenia szkolenia.

Szkolenia grupowe Excel – jak się zapisać?

Jeśli jesteś zainteresowany grupowym szkoleniem z programu MS Excel to zapraszamy do kontaktu. Sugerujemy napisać trochę o własnym poziomie i wskazać potencjalne terminy.

Kurs Excel kontakt:

Telefon:

224124832 – Biuro

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl

 

Dodaj komentarz