Rozmowa kwalifikacyjna - pytania o Excel

Rozmowa kwalifikacyjna – pytania o Excel – Excel w pracy

„Proszę określić swój poziom wiedzy o Excelu.”  Takie zadanie pojawia się zwykle na rozmowie o pracę i wywołuje często zakłopotanie kandydatów. A jeśli samodzielnie opanował niezbędne funkcje, to rozmowa kwalifikacyjna potrafi zestresować. Niemożliwe jest nie mieć styczności z programem Excel w pracy. W większości branż ta wiedza będzie atutem. Dlatego zachęcamy do udziału w naszym programie szkoleń „Rozmowa kwalifikacyjna – pytania o Excel”. Pomożemy Państwu określić poziom zaawansowania. Rozmowa kwalifikacyjna Excel – pytania o Excel pozwoli Państwu spokojnie i rzeczowo odpowiedzieć na pytania dotyczące programu Excel na rozmowie kwalifikacyjnej i zaprezentować umiejętności. Pracodawca przychylniej patrzy na przyszłego pracownika, który wie jak ma wykonać swoje zadania, będzie wsparciem zespołu i samodzielnym pracownikiem. Wiedza jak użyć programu Excel w pracy jest kluczowa.

Rozmowa kwalifikacyjna Excel – pytania o Excel
Jak przygotowujemy do pytań o programie Excel na rozmowie kwalifikacyjnej ?

Przed rozpoczęciem szkolenia proponujemy rozmowę, aby ustalić Państwa wymagania i stan wiedzy. Na tej podstawie i w oparciu o stanowisko na jakie Państwo aplikujecie, opracujemy program szkolenia. Przeanalizujemy najczęstsze pytania. Przeszkolimy z najprzydatniejszych funkcji. Przeprowadzimy symulację rozmowy kwalifikacyjnej.

Szkolenia prowadzimy na różnych poziomach zaawansowania:

Podstawowy zapoznaje użytkownika z programem, pozwala opanować funkcje niezbędne do prostych zadań i do przejścia na poziom średnio-zaawansowany.
Średnio-zaawansowany – tworzymy na ogół na podstawie rozmowy z osobą, która ma być szkolona. Dobieramy program pod kontem zadań, jakie ma wykonywać w pracy. Są to średniej trudności funkcje, które pozwalają sprawnie uzyskać przejrzyste wyniki z atrakcyjnej graficznie oprawie, o dużej użyteczności i sprawne korygowanie błędów. Diiagramy, odnośniki, listy, tabele powiązane na średnim poziomie rozbudowania itp. najczęściej używane na tym poziomie funkcje.
Zaawansowany to obsługa rozbudowanych funkcji i metod pracy np. z wykresami interaktywnymi, polami warunkowymi, itp. oraz dopracowaną oprawą graficzną, unikanie błędów, automatyzacja pracy.

Szkolimy z Excela w  biurze w Warszawie, u klientów lub online. Indywidualnie i w grupach. Szkolimy również popołudniami  weekendowo. Uwzględniamy indywidualne wymagania kursantów.


Codziennie pomagamy opanować Excela przyszłym pracownikom dużych firm, na różnych szczeblach zawodowych, studentom przed pierwszą pracą, a także wszystkim, którzy chcą się go nauczyć.

Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Excel nauka online Excel w pracy Excel na rozmowie kwalifikacyjnej Rozmowa kwalifikacyjna Excel 603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz