Oferta kursów Excel – poziomy:

Poziomy nasza oferta kursów Excel obejmuje:

  • Szkolenia podstawowe. Szkolenia podstawowe są skierowane do osób z małym doświadczeniem lub bez doświadczenia w korzystaniu z programu MS Excel.
  • Szkolenia średniozaawansowane. Kursy te przewidujemy dla osób korzystających z programu Ms Excel od jakiegoś czasu. W przypadku zainteresowania tym kursem najpierw przeprowadzamy rozmowę lub test pozycjonujący kandydata na szkolenie.
  • Szkolenia zaawansowane. Kursy przewidziane dla osób sprawienie poruszających się po Ms Excel i potrzebujących pogłębienia swojej wiedzy lub ugruntowania jej.

Oferta kursów Excel – różne formy szkoleń:

  • Szkolenia indywidualne. Najefektywniejsze kursy z naszej oferty. Dzięki układowi „jeden uczeń – jeden instruktor” możemy osiągnąć najwyższe tempo przekazywania wiedzy. Takie kursy są najlepiej dopasowane do potrzeb osób szkolonych i pozwalają na największą elastyczność kursów.
  • Szkolenia w małych grupach. Optymalne kursy pod względem relacji ceny do jakości kursów. Przy zastosowaniu materiałów pochodzących z codziennej pracy osób szkolonych udaje się nam uzyskać bardzo dużą efektywność przeprowadzanych szkoleń.
  • Szkolenia w dużych grupach. Szkolenia będące dobrym wyborem ekonomicznym. Wymagające większej koncentracji od osób szkolonych. Łatwiejsze do zorganizowania w firmach czy instytucjach gdyż łatwiej w takiej sytuacji dobrać wspólne przykłady do przedstawianych funkcji i elementów Ms Excel. W takich grupach nawet dość długie szkolenia nie są problemem dla osób szkolonych.
  • Szkolenia w formie wykładów dla bardzo dużych grup. Najtańsza forma szkoleń w przeliczeniu na jednego kursanta. Zalecana dla dużych instytucji czy firm.
  • Szkolenia przeprowadzane w formie online. Bardzo wygodna forma szkoleń dla osób pracujących z domu lub znajdujących się w dużej odległości. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologi można utrzymać zarówno połączenie głosowe jak i wideo jednocześnie wspólnie pracując na pulpicie i dokumentach należących do osoby szkolonej.

Kursy przeprowadzamy w naszej siedzibie lub w miejscu zamieszkania lub pracy naszych klientów.

Oferta kursów Excel – kontakt

Jeśli jesteście Państwo zainteresowaniem skorzystaniem z naszej szerokiej oferty kursów MS Excel to zapraszamy do kontaktu z nami:

Telefon:

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl