Excel podstawy

Nie wiesz jak zacząć? A może wiesz, ale napotkałeś problem z zaawansowaną funkcją? Pomożemy! Zapraszamy na nasze kursy, warsztaty i szkolenia. Również online! Obsługa programu Excel nie jest najłatwiejsza. My to wiemy. Po co Ty masz przekonywać się o tym sam?
Excel jest jednym z podstawowych i najczęściej używanych programów w życiu, pracy i szkole. Dlatego zachęcamy do udziału w naszych kursach, aby podnieść wasze kwalifikacje zawodowe, aby ułatwić sobie życie, albo zdobyć nowe umiejętności, które z pewnością zaprocentują w przyszłości. Sprawna samodzielna obsługa programu Excel polega na opanowaniu funkcji i umiejętności odnajdywania interesujących nas opcji. Excel wykona za nas wiele skomplikowanych, czasochłonnych obliczeń i zorganizuje dane w użytecznej i przejrzystej formie. To bywa niezastąpione w pracy, zwłaszcza związanej z księgowością, kadrami, zaopatrzeniem i kontrolami.

Obsługa programu ExcelObsługa programu Excel – jak uczymy?

Na wiele sposobów, a wszystkie dostosowane do Twoich potrzeb, wymagań i możliwości oraz stanu wiedzy. Oszczędzi to Ci czasu, nerwów, powielania najczęstszych błędów. Nasi szkoleniowcy nauczą Cię obsługi programu Excel od elementarnych funkcji, po zaawansowane. Obsługa programu Excel w formie kursu prowadzona jest jako wykłady i ćwiczenia. Zakresy obejmują szkolenie podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany – zależnie od stopnia wiedzy i umiejętności.
Nauka od podstaw, gdzie zakres obejmuje elementarną wiedzę, np. formatowanie komórek, proste i użyteczne wykresy, podstawowe formuły i nieskomplikowane funkcje programu, do poziomu zaawansowanego, obejmującego między innymi powiązane tabele, aktywne wykresy, warunki, pola wyboru itp.
Zakres kursu, liczba godzin może być regulowana zależnie od potrzeb grup i indywidualnych klientów. Przed rozpoczęciem kursu proponujemy rozmowę, aby dobrać odpowiedni dla Ciebie wariant kursu.


Zajęcia prowadzimy w małych grupach lub indywidualnie.
Poziom podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany,
lub o tematyce dopasowanej do odbiorcy.
W siedzibie naszej firmy, lub u klienta.

LOKALIZACJE, TERMINY, WYMIAR GODZIN

Szkolenia „obsługa programu Excel” prowadzimy w Warszawie, ul. Gandhi 35 lok. 16, u klientów lub we wcześniej ustalonej lokalizacji. Dopasowujemy się terminami i wymiarem godzinowym do wymagań klientów. Szkolimy również w weekendy i popołudnia. Sugerujemy zajęcia po 4h, by wykorzystać maksymalną koncentrację odbiorców, a szkolenia prowadzone są fachowo i w miłej atmosferze.

Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z ExcelaZapraszamy do kontaktu:
603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: biuro@kurs-excel.pl

 

Dodaj komentarz