Obsługa Excela

Wiele firm szkoleniowych nauczy Państwa obsługi Excela. My również nauczymy na czym polega obsługa Excela, ale też wyrobimy umiejętności ukierunkowane na np. potrzeby zawodowe. Nasza firma szkoli z obsługi programu Excel w najbardziej przystępny sposób. Dopasowujemy program szkolenia do potrzeb i możliwości danego klienta. W czasie szkoleń dbamy, aby zajęcia pokazały, jak Excel ułatwia pracę. Przygotowane ćwiczenia pozwolą przyswoić wiedzę tak, by po ukończeniu kursu uczestnik mógł samodzielnie i sprawnie korzystać z Excela.

Obsługa Excela – tak wygląda nasz KURS 

Nasi szkoleniowcy, konsultanci i serwisanci znają Excela od podstaw. Przekazują rzetelną, uporządkowaną wiedzę i uczą praktycznych umiejętności. Ustalamy potrzeby, możliwości kursanta i stan wiedzy. Na tej podstawie proponujemy odpowiedni program zajęć. Dzięki temu nasze szkolenia Excel pomagają poprawić wydajność pracy. Jeśli kursant nie zna swojego przyszłego zakresu obowiązków – korzystamy ze standardowych programów zajęć. Szkoleniowiec pilnuje poprawności wykonania ćwiczeń i pracuje też indywidualnie z kursantem.

Obsługa ExcelaPOZIOMY i ZAKRESY

Podstawowy zapoznaje z programem, pozwala opanować funkcje niezbędne do prostych zadań i przygotuje do przejścia na poziom średnio-zaawansowany.
Średnio-zaawansowany tworzymy na ogół na podstawie rozmowy z kursantem. Są to średniej trudności funkcje, które pozwalają uzyskać przejrzyste wyniki z atrakcyjnej graficznie oprawie, o dużej użyteczności, jak również na sprawne korygowanie błędów. Przećwiczymy diagramy, odnośniki, tabele, itp. funkcje.
Zaawansowany obejmuje rozbudowane funkcje i metody pracy np. z wykresami interaktywnymi, polami warunkowymi, pracą na wielu arkuszach itp. oraz dopracowaną oprawą graficzną i unikanie błędów. Pokażemy również jak sprawne i płynne poruszać się po programie i uzyskiwać maksymalną wydajność za pomocą automatyzacji pracy, np. makr.


Kurs obsługa Excela – LOKALIZACJE, TERMINY, WYMIAR GODZIN

Szkolenia prowadzimy w siedzibie w Warszawie, u klientów lub w uzgodnionej lokalizacji. Dopasowujemy termin i wymiar godzin do wymagań klientów. Szkolimy też w weekendy i popołudnia. Sugerujemy zajęcia po 4h, by wykorzystać maksymalną koncentrację odbiorców.


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z Excela Excel dla seniorów Excel dla osób starszych prosty Excel

KONTAKT
603377273 – Grzegorz Sobótka

ZAPISY
biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz