MS Excel - rozmowa kwalifikacyjna

MS Excel – rozmowa kwalifikacyjna z takim tematem może wywołać konsternację u kandydata. Jeszcze częściej jest to knieczny warunek stawiany przez potencjalnego pracodawcy. Zwłaszcza na stanowiska księgowe, administracyjne itp. Wiele dobrych, rozwojowych stanowisk wymaga znakomitej, lub przynajmniej zaawansowanej umiejętności korzystania z pakietu Microsoft Office.

Excel to najprościej móiąc baza danych w formie arkusza kalkulacyjnego z ogromem przydatnych funkcji. Przeprowadza skomplikowane obliczenia – musisz tylko odpowiednio wprowadzić dane i użyć właściwej formuły. W każdej pracy taka wiedza będzie atutem. A jeśli użytkownik samodzielnie opanowywał funkcje, to rozmowa o pracę potrafi zestresować i uniemożliwić należytą prezentację umiejętności. „A jeśli źle pamiętam…?” U nas nauczymy dobrze! Dlatego zachęcamy do udziału w programie szkoleń „MS Excel – rozmowa kwalifikacyjna”. Pomożemy jasno określić poziom zaawansowania, dzięki czemu bedziesz mógł jasno odpowiedzieć na pytanie pracodawcy i zaprezentować swoje umiejętności. Inną kwestią jest, czy pracodawca zna się na tym, czego wymaga od pracowników…? Szanownych kierowników, szefów działów i przełożonych też przywitamy serdecznie i z pełnym pakietem szkolenia adekwatnym do ich kwalifikacji.

MS Excel – rozmowa kwalifikacyjna – POZIOMY KURSU?MS Excel - rozmowa kwalifikacyjna

  • Podstawowy – obejmuje zapoznanie użytkownika z programem, pozwala opanować funkcje niezbędne do prostych zadań..
  • Średnio – zaawansowane -dobrany program pod kontem zadań, jakie uczestnik ma wykonywać w pracy. Są to średniej trudności funkcje, które pozwalają sprawnie uzyskać przejrzyste wyniki z atrakcyjnej graficznie oprawie i sprawne korygowanie błędów. Diagramy, odnośniki, listy, tabele powiązane na średnim poziomie rozbudowania itp. najczęściej używane funkcje.
  • Zaawansowany to obsługa rozbudowanych opcji i metod pracy np. z wykresami interaktywnymi, polami warunkowymi, itp. oraz dopracowaną oprawą graficzną, unikanie błędów, bardzo sprawne i płynne poruszanie się po programie i maksymalna wydajność pracy.

Szkolimy w małych grupach lub indywidualnie.
W siedzibie naszej firmy, lub u klienta w dogodnych terminach i wymiarze godzin.

Codziennie pomagamy opanować Excela przyszłym pracownikom, studentom przed pierwszą pracą, a także wszystkim, którzy chcą się go nauczyć.

Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

Jak nauczyć się ExcelaKONTAKT

Grzegorz Sobótka
603377273
biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz