Microsoft Excel kurs

Microsoft Excel kurs to program obliczeniowy oferowany w pakiecie biurowym MS Office. Jest jednym z podstawowych programów używanych na co dzień, zwłaszcza w pracy z finansami, czy kadrami. Umiejętność jego obsługi jest jednym z najczęstszych wymagań pracodawców. Arkusze kalkulacyjne Excel wyręczają w czasochłonnych i skomplikowanych działaniach na bazie danych, Jednocześnie oferują atrakcyjne wizualnie i czytelne efekty, jak np. tabele i diagramy. Ułatwia realizację zadań w pracy, jak również sprawdza się w domowym zarządzaniu. Warto zatem nauczyć się choćby podstaw obsługi Excela. W tym celu zapraszamy na Microsoft Excel kurs. Ułatwimy życie!

Jak wygląda nasz Microsoft Excel kurs?

Kurs ExcelaZapraszamy każdego zainteresowanego na kurs Microsoft Excel. Mimo, że komputery nie są już nowością, to jednak łatwiej i skuteczniej jest, gdy przez naukę prowadzi instruktor. Oszczędza to czas i nerwy. Nasze kursy pozwolą uniknąć powielania najczęstszych błędów podczas samodzielnej nauki. Otrzymacie Państwo konieczne informacje, pełne odpowiedzi na kluczowe pytania i efektywnie osiągniecie wyniki. Nauka Excela zawsze procentuje, zwłaszcza przeprowadzona fachowo i w przyjaznej atmosferze. Nasi szkoleniowcy nauczą kompleksowej obsługi Excela – od elementarnych umiejętności, po zaawansowane opcje programu.

Kurs Microsoft ExcelNauka Excela prowadzona jest w formie wykładów i ćwiczeń. Zakresy obejmują szkolenie podstawowe i zaawansowane – zależnie od stopnia wiedzy i oceny umiejętności. Nauka od podstaw obejmuje podstawową wiedzę, np. formatowanie komórek, proste i użyteczne formuły, nieskomplikowane funkcje programu, jak np. specyficzne dla Excela przygotowanie do druku. Poziom zaawansowany obejmuje między innymi powiązane tabele, aktywne wykresy, warunki, pola wyboru itp.

Zakres kursu, liczba godzin i intensywność może być regulowana wedle potrzeb klienta. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowo i telefonicznie. Doradzimy, jaki plan szkoleniowy wybrać, aby zyskać jak najwięcej podczas szkolenia. Kurs Microsoft Excel prowadzimy w naszej siedzibie w Warszawie, lub w miejscach dogodnych dla klienta. Szkolimy różniej liczebności grupy, a także indywidualnie. Prowadzimy również konsultacje, warsztaty, oraz kursy dla seniorów.


Uczestnik naszego szkolenia może otrzymać
spersonalizowany dyplom świadczący o pozytywnym ukończeniu szkolenia.


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z Excela Excel dla seniorów Excel dla osób starszych prosty Excel

KONTAKT
603377273 – Grzegorz Sobótka

ZAPISY
biuro@kurs-excel.pl

 

Dodaj komentarz