Kursy Excel dla firm

Zapraszamy na kursy z zakresu programu MS Excel. Kierowane do firm, korporacji, instytucji państwowych. Dostosowane do wymagań i potrzeb ich pracowników oraz kierowników. Nasze kursy Excel dla firm prowadzimy tak, by przedstawić wszystkie potrzebne informacje w sposób zrozumiały i spójny. Umiejętność obsługi arkuszy kalkulacyjnych jest jednym z najczęstszych wymagań firm na większości szczebli stanowisk. Wyręcza w czasochłonnych i skomplikowanych działaniach, oferując atrakcyjne wizualnie i czytelne efekty. Aby swobodnie i efektywnie używać programu konieczna jest nauka obsługi Excela dostosowana do poziomu kursanta. My każdego pracownika uczymy Excela krok po kroku.

Excel szkolenia dla firmKursy Excel dla firm dostosowane są do profilu przedsiębiorstwa.  Program na kurs z Excela dobieramy do potrzeb i możliwości pracowników. Dzięki temu nasze Kursy Excel dla firm poprawiają wydajność pracy. Szkoleniowiec wyjaśnia funkcje Excela, pilnuje poprawności wykonywanych przez grupę ćwiczeń i pracuje indywidualnie z kursantami. Zwykle szkolimy w kilkuosobowych grupach. Dla większych firm i korporacji przygotowujemy długoterminowe plany szkoleń dla większej liczby grup.

Kursy Excel dla firm – POZIOMY

  • Podstawowy zapoznaje z programem, pozwala opanować funkcje niezbędne do prostych zadań i do przejścia na kolejny poziom.
  • Średnio-zaawansowany doprecyzowany pod kontem zadań, jakie kursant ma wykonywać w pracy. To średniej trudności funkcje, pozwalające sprawnie uzyskać przejrzyste wyniki o dużej użyteczności i sprawne korygowanie błędów.
  • Zaawansowany obejmuje rozbudowane funkcje i metody pracy np. z wykresami interaktywnymi, polami warunkowymi, itp. oraz dopracowaną oprawą graficzną, unikanie błędów, bardzo sprawne poruszanie się po programie dla uzyskania maksymalnej wydajności pracy. Połączone jest ze szkoleniem Excel w pracy biurowej.

Kursy Excel dla firm prowadzimy też weekendowo i popołudniami. Szkolimy w naszym ursynowskim biurze, w siedzibie klienta, lu wczesniej uzgodnionej lokalizacji, jak sale konferencyjne, czy hotele.
Sugerujemy zajęcia po 4h z przerwą, aby wykorzystać maksymalną koncentrację uczestników.
Każdy kursant, który pomyślnie przejdzie nasze szkolenie Excel otrzyma od nas certyfikat Excel ukończenia kursu stacjonarnego.

Zapraszamy do apoznania się z ofertą pozostałe kursów: AutocadPhotoshopCorel Mac


Excel nauka onlineKONTAKT:

Grzegorz Sobótka
603377273
biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz