Szkolenie Excel zaawansowany Warszawa

Zapraszamy na kurs z Excela. Bo z nami nauka Excela jest łatwiejsza i skuteczniejsza!

To jeden z najpopularniejszych programów kalkulacyjnych, a jego możliwości przewyższają inne aplikacje biurowe.  Umiejętność jego obsługi jest jednym z najczęstszych wymagań pracodawców. Wyręcza on w czasochłonnych i skomplikowanych działaniach, oferując efekty atrakcyjne wizualnie i czytelnie ujęte, jak np. tabele i diagramy. Kiedy decydujemy się na wykonywanie prac biurowych, archiwizację, wyliczenia nie ma lepszych, bardziej zaawansowanych i intuicyjnych narzędzi. Aby swobodnie i efektywnie wykorzystać narzędzia programu konieczna jest nauka obsługi Excela dostosowana do poziomu kursanta. My uczymy Excela krok po kroku.

Nasza oferta jest kierowana do osób, które chcą posługiwać się Excelem. Uczymy obsługi na wszystkich poziomach zaawansowania. Na każdym poziomie przekazujemy przydatną i usystematyzowaną wiedzę, którą utrwalamy ćwiczeniami. W ten sposób bardziej zaawansowana wiedza przyswajana jest w naturalny sposób, co znacznie przyspiesza opanowanie aplikacji. Program na kurs z ExcelaSzkolenia Microsoft Excel dobieramy na podstawie wcześniejszego określenia potrzeb, możliwości kursanta i stanu wiedzy. Dzięki temu nasz kurs z Excela pomaga sprawnie opanować program i poprawia wydajność pracy. Szkoleniowiec nie tylko pilnuje poprawności wykonywanych przez grupę ćwiczeń, ale i pracuje indywidualnie z kursantem.

Kurs z Excela – POZIOMY

Podstawowy zapoznaje z programem, pozwala opanować funkcje niezbędne do prostych zadań i do przejścia na kolejny poziom.
Średnio-zaawansowany doprecyzowany pod kontem zadań, jakie kursant ma wykonywać np. w pracy. Są to średniej trudności funkcje, pozwalające sprawnie uzyskać przejrzyste wyniki o dużej użyteczności i sprawne korygowanie błędów.
Zaawansowany obejmuje rozbudowane funkcje i metody pracy np. z wykresami interaktywnymi, polami warunkowymi, itp. oraz dopracowaną oprawą graficzną, unikanie błędów, bardzo sprawne poruszanie się po programie dla uzyskania maksymalnej wydajności pracy.

Zajęcia prowadzimy w grupach lub indywidualnie.
Poziom podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany,
lub o tematyce dopasowanej do odbiorcy.
W siedzibie naszej firmy, lub u klienta.

Kurs z Excela prowadzimy też weekendowo i popołudniami. Sugerujemy zajęcia po 4h, aby wykorzystać maksymalną koncentrację.


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z ExcelaTelefon:
603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz