kurs microsoft office online

Online to jedna z form proponowanych przez naszą firmę szkoleń. Kurs Microsoft Office online obejmuje podstawy składowych programów, tj. Excel, Word, Power Point. Wraz z uzyskiwaniem przez kursanta kolejnych umiejętności przechodzimy do wyższych poziomów szkoleń, przez średnio-zaawansowany do zaawansowanego.

Kurs Microsoft Office online – dlaczego tak?

To zoptymalizowana nauka pakietu biurowego Microsoft Office dla każdego. Jest to najlepsza forma dla osób ceniących sobie czas. Nie chcą tracić czasu na dojazdy i wolą uczyć się w domowym zaciszu.Dla początkujących użytkowników nauka online pozwala ograniczyć stres do minimum i maksymalnie skorzystać z wagi i czasu szkoleniowca. Z kolei użytkownicy zaawansowani mogą w ten sposób poszerzać wiedzę pracując na aktualnie realizowanych projektach, rozwiązując bieżące problemy, które napotkali.

Kurs Microsoft Office online – jak?

Przez połączenie bezpośrednie z komputerem kursanta, współdzieląc pulpit, możliwe w dowolnym miejscu i czasie. Oferujemy również doraźne konsultacje online.

Najlepsza oferta w Polsce.

  1. Indywidualnie podchodzimy do każdego z Was. Wspólnie ustalamy Waszą gotowość i dostępność, łączymy Kurs Microsoft Office onlinesię online i współdzielimy z Wami pulpit, jesteśmy naprawdę elastyczni w sprawie dostosowania ilości godzin, dni tygodnia oraz godzin prowadzenia szkolenia.
  2. Dostosowujemy poziom zaawansowania szkolenia. Przed rozpoczęciem kursu proponujemy spotkanie online, na którym wspólnie przeprowadzimy kilka ćwiczeń, tak abyśmy znali Wasz poziom, znajomość programu i jego narzędzi.
  3. Program nauki możemy dowolnie modyfikować w zależności od postępów kursanta.
  4. Jesteśmy gotowi na intensywną naukę i spotkania z Wami, a także cotygodniowe spotkania.
  5. Mamy duże doświadczenie, przyjaznych i kompetentnych szkoleniowców w zespole.
  6. Po ukończeniu naszego szkolenia otrzymujesz profesjonalny certyfikat.
  7. Nasze kursy organizujemy dla osób prywatnych, a także dla firm i placówek państwowych.
  8. Szkolenia odbywają się w języku polskim i angielskim.

Codziennie pomagamy opanować Office’a pracownikom dużych firm, na różnych szczeblach zawodowych, studentom, a także wszystkim, którzy chcą się go po prostu nauczyć.


Polecamy pozostałe nasze  kursy: ExcelAutocadPhotoshopCorel Mac.

Zapraszamy do kontaktu oraz zapisania się na wybrane kursy.

Excel nauka onlineTelefon:
603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: biuro@kurs-excel.pl

 

Dodaj komentarz