Kurs Microsoft Excel

Wiele osób w pracy, czy w domu potrzebuje sprawnie używać arkuszy alkulacyjnych. Program Excel firmy Microsoft jest elementem pakietu Office i jednym z podstawowych programów rachunkowych. Umiejętność jego obsługi to częste wymaganie pracodawców. Dodatkowo wyręcza w czasochłonnych i nieraz skomplikowanych działaniach. Ma też atrakcyjne wizualnie możliwości prezentacji wyników działąń, np. tabele i diagramy. Warto poświęcić kilka godzin z życia na naukę choćby podstaw obsługi programu Excel. A żeby ułatwić Pańtwu nabranie biegłości w Excelu zapraszamy na Kurs Microsoft Excel.

Kurs Microsoft Excel – PODSTAWOWE INFORMACJE O SZKOLENIACH

Oszczędzimy Państwa czas i nerwy. Przeprowadzimy przez Excela na każdym poziomie krok po kroku. W bezstresowej atmosferze. Nasz Kurs Microsoft Excel pozwoli Państwu uniknąć powielania najczęstszych błędów przy amodzielnej nauce. Udzielimy koniecznych informacji, zwięzłe i wyczerpujących odpowiedzi na kluczowe pytania. Nauka Excela zawsze procentuje, zwłaszcza prowadzona fachowo i w przyjaznej atmosferze. Nasi szkoleniowcy nauczą Państwa kompleksowej obsługi Excela – od elementarnych funkcji, po zaawansowane ułatwienia.

Kurs Microsoft Excel prowadzonmy w formie wykładów i ćwiczeń. Zakresy obejmują szkolenie:

Zależnie od stopnia wiedzy i własnej oceny umiejętności uczestnika. Nauka od podstaw, gdzie zakres Kurs Microsoft Excelobejmuje elementarną wiedzę, np. formatowanie komórek, proste i użyteczne wykresy, podstawowe formuły i nieskomplikowane funkcje programu (tak, takie też Excel posiada), do nauki na poziomie zaawansowanym, obejmującej między innymi powiązane tabele, aktywne wykresy, warunki, pola wyboru itp.

Zakres kursu, liczba godzin i intensywność może być regulowana w zależności od potrzeb klienta. Jeśli masz wątpliwości – napisz, chętnie doradzimy, jaki plan szkoleniowy wybrać, aby zyskać jak najwięcej podczas naszego szkolenia. Organizowany w naszej siedzibie w Warszawie, lub w miejscach dogodnych dla klienta. Szkolimy zarówno grupy jak i indywidualnych klientów.


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i udziału w naszych pozostałych kursach: Autocad, Photoshop, Corel i Mac.

Zapisy na Kurs Microsoft Excel

W celu zapisu na kurs i uzyskania szczegółowych informacji jesteśmy do Państwa dyspozycji:

KONTAKTKurs Microsoft Excel

Grzegorz Sobótka
603377273
biuro@kurs-excel.pl

 

Dodaj komentarz