Szkolenia z Excela

Kurs Excela: Program Excel z pakietu Microsoft Office jest jednym z podstawowych programów używanych na co dzień. Umiejętność jego obsługi jest jednym z najczęstszych wymagań pracodawców. Wyręcza nas w czasochłonnych i nieraz skomplikowanych działaniach, oferując atrakcyjne wizualnie i czytelne efekty, jak np. tabele i diagramy. Doskonale ułatwia realizację zadań w pracy, jak również sprawdza się w domowym zarządzaniu, ot choćby budżetem domowym, czy koordynowaniu listy świątecznych prezentów. Warto zatem nauczyć się choćby podstaw obsługi Excela. W tym celu zapraszamy na kurs Excel. Czemu nie ułatwić sobie życia?

 

Kurs Excel, zakres, forma.

Kurs ExcelaDlatego chcemy zaprosić każdego zainteresowanego na kurs Excel. Mimo, że komputery są nieodłącznym elementem naszego życia, łatwiej i skuteczniej jest, gdy ma nas kto poprowadzić przez naukę. Oszczędzi to wam czasu i nerwów. Dzięki naszym kursom unikniesz powielania najczęstszych błędów, otrzymasz konieczne informacje, zwięzłe i wyczerpujące odpowiedzi na kluczowe pytania i efektywnie osiągniesz wyniki. Nauka Excela zawsze procentuje, zwłaszcza przeprowadzona fachowo i w przyjaznej atmosferze. Nasi szkoleniowcy nauczą was kompleksowej obsługi Excela – od elementarnych umiejętności, po zaawansowane opcje programu.

Nauka Excela prowadzona jest w formie wykładów i ćwiczeń. Zakresy obejmują szkolenie podstawowe i zaawansowane – zależnie od stopnia wiedzy i własnej oceny umiejętności uczestnika. Nauka od podstaw, gdzie zakres obejmuje elementarną wiedzę, np. formatowanie komórek, proste i użyteczne wykresy, podstawowe formuły i nieskomplikowane funkcje programu (tak, takie też Excel posiada), do nauki na poziomie zaawansowanym, obejmującej między innymi powiązane tabele, aktywne wykresy, warunki, pola wyboru itp.

Zakres kursu, liczba godzin i intensywność może być regulowana w zależności od potrzeb klienta. Jeśli masz wątpliwości – napisz, chętnie doradzimy, jaki plan szkoleniowy wybrać, aby zyskać jak najwięcej podczas naszego szkolenia. Organizowany w naszej siedzibie w Warszawie, lub w miejscach dogodnych dla klienta. Szkolimy zarówno grupy jak i indywidualnych klientów.

Zapraszamy na pozostałe kursy: Autocad, Photoshop, Corel i Mac.

Zapisy

Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą nauki obsługi Excela:

Telefon:
603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: biuro@kurs-excel.pl

kursy z Excela

Dodaj komentarz