Kurs Excel Warszawa, Excel zaawansowany szkolenie Warszawa

Kurs Excel Warszawa

Co jest ważne w Warszawie? Czas. I tego czasu chcemy Wam oszczędzić w codziennej pracy, jak i w życiu wprowadzając Was w nowe możliwości, które daje Kurs Excel Warszawa. Nie wierzysz? Przekonaj się jak ułatwić sobie pracę, planowanie budżetu i inne działania w każdej dziedzinie życia.

Microsoft Excel to najpopularniejszy program, który daje niezliczone możliwości analizy danych.

Kurs Excel Warszawa przyda się każdemu, bez względu na pełnione stanowisko i branżę w jakiej pracuje.

Przygotowaliśmy trzy możliwe poziomy zaawansowania. Aby optymalnie dostosować poziom dla Ciebie proponujemy uprzednio wspólne działania na arkuszach kalkulacyjnych, żebyśmy wspólnie wybrali najlepszy poziom dla Ciebie.

Poziom podstawowy. Kurs Excel krok po kroku, na dzień dobry. Dla wszystkich z Was, którzy rozpoczynają swoją przygodę z Excelem lub też chcą go poznać. Warto również przypomnieć sobie różne zagadnienia dotyczące arkuszy, funkcji i narzędzi, co możemy zrobić razem.

Poziom średnio-zaawansowany. Dla Tych, którzy znają się już z Excelem na tyle dobrze, by móc powiedzieć: chcę więcej, chcę bardziej. I w tym wypadku najlepiej jest zweryfikować możliwości użytkowników wspólnymi działaniami, na podstawie których wybierzemy kierunek kursu.

Poziom zaawansowany. Dla wolnych i swobodnych w Excelu. Zainteresujemy Cię nowościami i usystematyzujemy wiedzę i umiejętności.

A, żeby tego było mało możemy spotkać się:

Indywidualnie. Instruktor i uczeń. W każdym poziomie zaawansowania. W wybranym przez Ciebie miejscu. O dowolnym czasie.

W małych grupach. Dynamicznie i skutecznie. Wszystko, co będzie Was interesowało i czego będziecie chcieli od Excela wspólnie znajdziemy i opanujemy.

W dużych grupach. Firmowych. Gdzie pokażemy jak można współpracować w Excelu dla potrzeb firmy i nie tylko.

W bardzo dużych grupach/ wykłady. W instytucjach i dużych grupach gdzie przekonamy się jak każda jednostka działa, jaki ma wpływ na całokształt pracy i jak możliwa jest optymalizacja działań, przede wszystkim wspólnych.

Online. Na jednym pulpicie, praktycznie i swobodnie bez względu na miejsce, w którym przebywacie.

Zadzwoń, nie czekaj.

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz