Kurs Excel Warszawa weekend

Kurs Excel Warszawa weekend

Kurs Excel Warszawa weekend to najnowsza propozycja naszego kursu. Wiemy jak ciężko zorganizować dodatkowy czas w Warszawie i wiemy również jak ważnym narzędziem do pracy jest Excel. Dlatego przygotowaliśmy dla Was kursy weekendowe z Excela. Profesjonalnie i efektywnie, z gwarantowanym efektem – razem może to zrobić. I to w weekend.

W dowolnym proponowanym przez Ciebie miejscu. Kawiarnia, dom, nasze biuro, plaża nad Wisłą. Gdziekolwiek chcesz, w jakich chcesz godzinach. Tylko teraz – Kurs Excel Warszawa weekend.

Obalamy mit, że Excel jest wyłącznie dla specjalistów. To fantastyczne narzędzie pozwoli zoptymalizować Twój czas pracy, ułatwi przetwarzanie danych, a także pomoże zaplanować budżet domowy. Absolutnie każdy z nas może znaleźć w Excelu coś dla siebie.

Nasz Kurs Excel Warszawa Weekend może odbywać się na wybranym przez Ciebie poziomie. Zanim zaczniemy porozmawiamy jak i gdzie czujesz się w Excelu, czego oczekujesz, a czego potrzebujesz. Wspólnie ustalimy, który z poziomów jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Poziom podstawowy, dla Tych z Was, którzy chcą się poznać z Excelem, oswoić i opanować podstawowe funkcje i narzędzia. Aby móc dalej rozwijać się kontynuując na poziomie średnio-zaawansowanym.

Poziom średnio-zaawansowany, dla wszystkich, którzy już pracują, nieco znają i chcą dowiedzieć się więcej o Excelu.

Poziom zaawansowany, dla swobodnie poruszających się w środowisku Excel użytkowników, którzy chcą doskonalić i systematyzować swoje umiejętności, a także poznać nowości proponowane przez MS Excel.

Jak? Jak chcesz.

Indywidualnie. Ty i ja. Przekonamy się wspólnie jak przyjaznym programem może być MS Excel.

W małych grupach. Wymienimy się doświadczeniami i uwagami, rozwiejemy wątpliwości i wyjaśnimy wszystkie nurtujące pytania.

W dużych grupach. Zobaczymy jak wspólnie możemy wykorzystać dostępne funkcje i narzędzia MS Excel.

W bardzo dużych grupach/wykład. Sprawdzimy jak w firmie sprawna praca na Excelu może pomóc w różnych sprawach i umilić czas pracy.

Online. Na jednym pulpicie upewnimy się, że wszystkie możliwości Excela są do łatwego wykorzystywania w pracy i domu.

Zadzwoń lub napisz.

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz