Kurs Excel Podstawowy.

Kurs excel podstawowy to kurs skierowany do osób, które miały niewielki kontakt z MS Excel. Mogą z niego skorzystać również osoby, które nigdy nie korzystały z programu MS Excel.

Kurs Excel Podstawowy – forma szkoleń. 

Nasze szkolenia dopasowujemy do potrzeb osób szkolonych. Przeprowadzamy szkolenia indywidualne oraz w małych lub dużych grupach. Szkolimy na wielu poziomach zaawansowania: Excel dla początkujących, Excel średnio zaawansowany, oraz Excel zaawansowany. Nasze szkolenia przeprowadzamy na materiałach możliwie najbardziej zbliżonych do zagadnień z jakimi spotykają się ich odbiorcy. Jeżeli jest taka możliwość to możemy szkolić na danych (tabelkach), na których na codzień pracują osoby szkolone. Długość poszczególnych szkoleń warto dopasować do ilości osób biorących w szkoleniu. Im więcej osób bierze udział w szkoleniu tym dłużej może ono trwać. Dla szkoleń indywidualnych sugerujemy aby nie przekraczały one 4 godzin na poszczególne spotkania. Grupy 3-4 osobowe mogą być szkolone przez maksymalnie 6 godzin. Większe grupy mogą brać udział w 8 godzinnych szkoleniach. Są to oczywiście tylko nasze sugestie ale wynikają one z koncentracji jaką mogą utrzymać osoby więc warto wziąć je pod uwagę aby najbardziej skorzystać ze szkolenia.

Kurs excel przeprowadzany przez nas na ogół koncentruje się na ćwiczeniach w czasie, których w praktyce pokazujemy zastosowanie najbardziej przydatnych funkcji i możliwości MS Excel. Dzięki zminimalizowaniu teorii jesteśmy w stanie osiągnąć wysoki poziom przyswajania wiedzy.

Kurs Excel Podstawowy – miejsce szkoleń. 

Szkolenia możemy przeprowadzać w naszej siedzibie lub w miejscu odpowiednim dla osób szkolonych. Często przeprowadzamy szkolenia w miejscu pracy osoby szkolonej.

Kurs Excel Podstawowy – dodatki.

Materiały dostępne w formie ćwiczeń stanowią po szkoleniu łatwe miejsce gdzie można sprawdzić lub przypomnieć sobie działanie funkcji przedstawionych w czasie szkolenia. Dodatkowo po szkoleniu możemy udzielić w formie mailowej w przypadku konkretnych problemów – wystarczy przesłać nam, konkretny plik wraz z opisem problemu. Można również skorzystać z naszego forum gdzie osoby, które skorzystały z naszych kursów mogą zadawać pytania naszym instruktorom.

Kurs Excel podstawowy – kontakt. 

W przypadku zainteresowania naszym kursem prosimy o kontakt:

Prosimy o opisanie swojego poziomu, oraz możliwych terminów szkoleń.

Kurs Excel kontakt:

Telefon:

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl

kurs excel podstawowy