Kurs Excel Podstawowy

Kurs excel podstawowy – to kurs skierowany do osób, które miały niewielki kontakt z MS Excel. Mogą z niego skorzystać również osoby, które nigdy nie korzystały z programu MS Excel.

Kurs Excel Podstawowy – forma szkoleń:

Nasze szkolenia dopasowujemy do potrzeb osób szkolonych. Prowadzimy szkolenia indywidualne, a także dla małych lub dużych grup. Szkolimy na wielu poziomach zaawansowania: Excel dla początkujących, Excel średnio zaawansowany, oraz Excel zaawansowany. W trakcie naszych szkoleń wykorzystujemy materiały możliwie najbardziej zbliżone do zagadnień, z jakimi stykają się ich odbiorcy, a nawet – w miarę możliwości – używając danych (tabelki), na których na codzień pracują. Długość poszczególnych szkoleń warto dopasować do ilości osób biorących w szkoleniu. Im więcej osób bierze udział w szkoleniu, tym dłużej może ono trwać. W przypadku szkoleń indywidualnych, sugerujemy aby nie przekraczały one 4 godzin na poszczególne spotkania. Grupy 3-4 osobowe mogą być szkolone przez maksymalnie 6 godzin. Większe grupy mogą brać udział w 8 godzinnych szkoleniach. Są to oczywiście jedynie sugestie i propozycje, ale wynikają z naszego dużego doświadczenia szkoleniowego, pokazującego m.in. jak najlepiej utrzymać koncentrację uczestników kursu na najwyższym poziomie. Warto wziąć je pod uwagę, aby maksymalnie ponieść efektywność szkolenia.

Prowadzony przez nas kurs Excel, z reguły koncentruje się na wspólnym wykonywaniu ćwiczeń, w czasie których w praktyce pokazujemy zastosowanie funkcji, narzędzi i możliwości MS Excel. Dzięki tej formie, ograniczenia teorii i rozbudowania warsztatów praktycznych, możemy łatwiej osiągnąć wysoki poziom przekazywania i przyswajania wiedzy.

Kurs Excel Podstawowy – miejsce szkoleń: 

Szkolenia możemy prowadzić w naszej siedzibie lub w miejscu wskazanym przez uczestników szkolenia. Często prowadzimy szkolenia w miejscu pracy osoby szkolonej.

Kurs Excel Podstawowy – dodatki:

Materiały dostępne w formie ćwiczeń stanowią, po zakończeniu szkolenia, wygodny sposób sprawdzenia lub odświeżenia  działania funkcji, przedstawionych w czasie szkolenia. Dodatkowo, również po zakończeniu szkolenia, możemy udzielić wsparcia w formie mailowej, a w przypadku konkretnych problemów – można również przesłać nam konkretny plik z opisem problemu. Zapraszamy również do naszego forum, na którym osoby, które skorzystały już z naszych kursów, mogą zadawać pytania naszym instruktorom.

Kurs Excel podstawowy – kontakt:

Jeśli są Państwo zainteresowani naszym kursem, prosimy o kontakt i opisanie swoich potrzeb, oczekiwań, poziomu zaawansowania poziomu, oraz możliwych terminów szkoleń.

Kurs Excel kontakt:

Telefon:

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl

kurs excel podstawowy