Szkolenie z Excela

Zapraszamy na szkolenie z Excela w formie kurs Excel online. Przygotowany dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania. Początkującym pomożemy opanować elementarne funkcje, zyskać umiejętności sprawnego poruszania się po programie, średnio-zaawansowanym graficznego przedstawiania wyników, łączenia arkuszy kalkulacyjnych, a zaawansowanym posługiwania się zaawansowanymi formułami, metody analizy danych. Pracy z programem ułatwiającej wykonanie zadań i usprawniającej codzienność, od podstawowych informacji o programie, do w pełni profesjonalnego użytkowania. Szkolenie z Excela jest dogodny dla osób mieszkających / pracujących w stolicy i największych miast kraju, wliczając ich najbliższe okolice. Zapraszamy do Warszawy, Krakowa, Łodzi, Radomia, Wrocławia i wielu innych miast. Uwzględniamy wymogi rynku pracy i dostępne możliwości rozwoju. Przygotowujemy kursantów finalnie do profesjonalnej obsługi Excela.

Każdy kurs jest dostosowany do potrzeb uczestników. Uprzednio weryfikujemy możliwości i potrzeby użytkowników. Rozmowy i kursy prowadzimy w siedzibie w Warszawie, ul. Gandhi 35 lok. 16, u klientów, we wcześniej ustalonej lokalizacji, lub online. Dopasowujemy terminy i wymiar godzinowy do wymagań klientów. Szkolimy również w weekendy i popołudnia. Sugerujemy zajęcia  po 4 h, aby wykorzystać maksymalną koncentrację odbiorców.

Kurs Excel online – KURSY internetowe

Prowadzone przez profesjonalnych instruktorów, za pomocą bezpośredniego połączenia audio/wideo i współdzielenia pulpitu z użytkownikiem. Dzięki temu kurs ten cechuje elastyczność i efektywność. Przeprowadzane niemalże w dowolnych warunkach. Prowadzony jest w kilku różnych trybach zorganizowania.Szkolenia z Excela

Indywidualny. Przewidywana praca szkoleniowca z jednym kursantem, pozwala na najefektywniejsze wykorzystanie czasu i umiejętności szkoleniowca.
Małe grupy. Praca z ustalonym materiałem, krótki wykład, przykłady i ćwiczenia. W miarę możliwości szkoleniowiec może przepracować problemy z konkretnym uczestnikiem grupy.
Duże grupy. Najczęściej w firmach, zgodnie z potrzebami pracowników. Krótki wykład i ćwiczenia, możliwość dyskusji i przećwiczenia najczęstszych kłopotliwych elementów dla grupy.


Zajęcia prowadzimy w małych grupach lub indywidualnie.
Poziom zaawansowany programowy
lub o tematyce dopasowanej do odbiorcy.
W siedzibie naszej firmy, lub u klienta.

Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z ExcelaKONTAKT
603377273 – Grzegorz Sobótka

ZAPISY
Mail: biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz