KURS EXCEL KONTAKT.

Kurs Excel kontakt:

Telefon:

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl


Kurs Excel kontakt – szybkie zapisywanie się:

Jeśli piszą do nas państwo w sprawie kursu Excel to prosimy podać państwa poziom zaawansowania oraz terminy jakie pasują Państwu do odbycia kursu.

Przeprowadzamy kursy na różnych poziomach:

  1. Kursy na poziomie podstawowym. Przeznaczone dla osób, które miały niewielki kontakt z programem MS Excel lub nie miały żadnego kontaktu.
  2. Kursy na poziomie średnio zaawansowanym. Skierowane do osób z pewnym doświadczeniem w programie MS Excel ale posiadających jeszcze pewne braki w podstawach.
  3. Kursy na poziomie zaawansowanym. Specjalnie dla osób z dużym doświadczeniem w korzystaniu z programu MS Excel, które chcą najlepiej wykorzystywać MS Excel jako narzędzie przyśpieszające i ułatwiające prace.

Forma szkoleń.

Nasze szkolenia dopasowujemy do wielkości grupy oraz potrzeb osób szkolonych. Przeprowadzamy:

  1. Szkolenia i konsultacje indywidualne. Jest to najszybsza forma szkoleń jaką proponujemy. Dzięki wyborze tego rozwiązania osoba szkolona gwarantuje sobie najszybsze możliwe tempo przyswajania wiedzy. Ćwiczenia są dobierane specjalnie do osoby szkolonej. Tempo również jest dostosowywane do możliwości osoby szkolonej.
  2. Kursy Excel w małych grupach. Szkolenia będące optymalnym rozwiązaniem kosztowo wydajnościowym. Dzięki utrzymaniu małych grup zachowujemy wysoki poziom przyswajania wiedzy utrzymując jednocześnie dość niskie koszty szkolenia. Dzięki dobraniu właściwych ćwiczeń jesteśmy w stanie przedstawiać wiedzę w bardzo przystępnej formie.
  3. Kursy Excel w dużych grupach. Kursy te są najtańszą formą szkoleń. Efektywność tych szkoleń staramy się zwiększyć stosując ćwiczenia oparte na danych i „tabelkach”, na których na codzień pracują osoby szkolone.

Kurs Excel kontakt – Dodatki do szkoleń. 

Dla osób szkolonych przewidujemy ćwiczenia, których część jest rozwiązywana w czasie szkolenia a reszta może być wykorzystywana przez uczestników jako dodatkowe materiały. Sugerujemy zachowanie ćwiczeń jako najlepszych sposobów na przypomnienie sobie wiedzy z kursu. Dodatkowo jesteśmy w stanie pomóc po zakończeniu kursu. Taka pomoc najczęściej przyjmuje formy konsultacji mailowych. Jesteśmy też w stanie pomóc za pomocą naszego specjalnego forum gdzie osoby, które skorzystały z naszych szkoleń mogą zadawać pytania naszym instruktorom.