KURS EXCEL KONTAKT

Kurs Excel kontakt:

Telefon:

603377273 – Grzegorz Sobótka

Mail: biuro@kurs-excel.pl


Kurs Excel kontakt – szybkie zapisywanie się:

Jeśli piszą do nas Państwo w sprawie kursu Excel, prosimy o podanie poziomu zaawansowania oraz wskazanie preferowanych przez Państwa terminów szkolenia.

Prowadzimy kursy na różnych poziomach:

  1. Kursy na poziomie podstawowym. Przeznaczone dla osób, które miały niewielki kontakt z programem MS Excel lub nie miały z nim do tej pory żadnej styczności.
  2. Kursy na poziomie średnio zaawansowanym. Skierowane do osób z pewnym doświadczeniem w pracy w programie MS Excel ale posiadających jeszcze pewne braki w podstawach.
  3. Kursy na poziomie zaawansowanym. Przygotowane dla osób z dużym doświadczeniem w korzystaniu z programu MS Excel, które chcą najlepiej wykorzystywać program, jako narzędzie przyśpieszające i ułatwiające prace.

Forma szkoleń

Nasze szkolenia dopasowujemy do wielkości grupy oraz potrzeb osób szkolonych. Organizujemy:

  1. Szkolenia i konsultacje indywidualne. Jest to najszybsza, proponowana przez nas forma szkoleń. Najszybsze możliwe tempo przekazywania i przyswajania wiedzy. Ćwiczenia, sposób szkolenia oraz jego tempo są dobierane specjalnie do potrzeb i możliwości osoby szkolonej.
  2. Kursy Excel w małych grupach. Szkolenia będące optymalnym rozwiązaniem kosztowo-wydajnościowym. Dzięki utrzymaniu małych grup, zachowujemy wysoki poziom przekazywania i przyswajania wiedzy, utrzymując jednocześnie dość niskie koszty szkolenia. Dzięki dobraniu właściwych ćwiczeń, jesteśmy w stanie przedstawiać wiedzę w bardzo przystępnej formie.
  3. Kursy Excel w dużych grupach. Kursy te są najbardziej ekonomiczną formą szkoleń. Ich efektywność staramy się zwiększyć stosując ćwiczenia praktyczne, oparte na danych i „tabelkach”, na których na codzień pracują osoby szkolone.

Kurs Excel kontakt – Dodatki do szkoleń 

Dla osób szkolonych przewidujemy ćwiczenia, których część jest rozwiązywana w czasie szkolenia, a reszta może być wykorzystywana przez uczestników jako dodatkowe materiały. Sugerujemy zachowanie ćwiczeń, jako najlepszego sposobu na odświeżenie i przypomnienie sobie wiedzy z kursu. Dodatkowo, jesteśmy w stanie pomóc również po zakończeniu kursu. Taka pomoc najczęściej przyjmuje formy konsultacji mailowych. Zapraszamy też do naszego specjalnego forum, gdzie osoby, które skorzystały z organizowanych przez nas szkoleń, mogą zadawać pytania naszym instruktorom.