kurs excel dla seniora

 

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz rozwijającego się społeczeństwa przygotowany specjalnie dla seniorów. Coraz więcej osób ze starszego pokolenia zaczyna aktywnie uczestniczyć w dziedzinie technologii i komputeryzacji. Przedstawiamy Państwu zupełną nowość w nasze ofercie: Kurs Excel dla seniora. Program nastawiony na dużą skuteczność, dobrze przyswajalną i przystępnie przekazaną wiedzę. W czasie szkoleń dbamy, aby program zajęć pokazywał, że MS Excel może ułatwić życie i pracę, a nie być kolejnym czasochłonnym powodem do nerwów i zagubienia. Przygotowane przez nas ćwiczenia pozwolą przyswoić wiedzę tak, by po ukończeniu kursu Senior mógł samodzielnie sprawnie korzystać z Excela w ramach wybranego zakresu. Z nami Excel nauka będzie bezproblemowa.

Szkolimy właściwie w dowolnym miejscu. Od sal konferencyjnych domów kultury i ośrodków, przez kawiarnie, po miejsce zamieszkania kurs excel dla senioraklienta. Aby ułatwić przebrnięcie przez kurs Excel dla Seniora dojedziemy do ustalonej lokalizacji, przeprowadzimy szkolenia w kurortach, ośrodkach wypoczynkowych, Domach Spokojnej Starości, w regionalnych Ośrodkach Kultury, szkołach itp. Nasi instruktorzy są elastyczni terminowo i godzinowo. Są cierpliwi, profesjonalni i przyjaźnie nastawieni. Obalają mit, że Excel jest wyłącznie dla młodych. Przed rozpoczęciem zapraszamy do rozmowy, podczas której określimy Państwa możliwości i wymagania. Na tej podstawie opracujemy indywidualnie dobrany najodpowiedniejszy plan szkolenia Excel.

Jak prowadzimy kurs Excel dla seniora?

Nasz kurs Excel dla seniora może odbywać się na 3 różnych poziomach.

  • Podstawowy dla początkujących użytkowników , którzy chcą opanować bazowe funkcje i narzędzia. Przygotuje do kolejnego poziomu.
  • Średnio-zaawansowany – dla użytkowników świadomie pracujących, znających elementarne funkcje, a którzy chcą dowiedzieć się więcej o Excelu i usprawnić pracę, oraz urozmaicić ją n o elementy graficzne, jak wykresy. Tu również powtórzymy podstawową wiedzę i rozbudujemy ja o nowe elementy.
  • Zaawansowany – dla swobodnie poruszających się w środowisku Excel użytkowników, którzy chcą pracowac na poziomie profesjonalnym, usystematyzować swoje umiejętności, a także poznać nowości proponowane przez MS Excel i funkcje mocno rozbudowane.

Jeśli szacowny Senior czuje się na siłach możemy przeprowadzić online zarówno z Excela jak i kurs Microsoft Office online. Pragniemy również zaprosić na weekendowy kurs Excel Warszawa.

Pracujemy indywidualnie, w grupach (od kilku osób do kilkudziesięciu).
Nasi szkoleniowcy nauczą Państwa obsługi Excela sprawnie, efektywnie i w miłej atmosferze.


Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z Excela224124832 – Biuro
603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: biuro@kurs-excel.pl

Dodaj komentarz