Jak pracować w Excelu

Sprawna i samodzielna obsługa programu Excel polega na opanowaniu funkcji i umiejętności odnajdywania interesujących nas opcji. Excel wykona za nas wiele skomplikowanych, czasochłonnych obliczeń i zorganizuje dane w użytecznej i przejrzystej formie. To bywa niezastąpione w pracy, zwłaszcza związanej z księgowością, kadrami, zaopatrzeniem i kontrolami. Nie wiesz jak pracować w Excelu? Zapraszamy na kurs!

Jak pracować w Excelu – nauczysz się tego na naszych szkoleniach.

Jak pracować w ExceluWszystkie nasze kursy są dostosowane do potrzeb, wymagań i możliwości oraz stanu wiedzy kursantów. Oszczędzi to czas, nerwy i pozwala uniknąć powielania najczęstszych błędów podczas samodzielnej nauki. Nasi szkoleniowcy nauczą Cię jak pracować w Excelu od elementarnych funkcji, po zaawansowane. Kursy prowadzone są w II częściach: I – wykłady, II – ćwiczenia. Zakresy obejmują szkolenie podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany – zależnie od stopnia wiedzy i umiejętności. Wiemy tez jak efektywnie wykorzystać maksymalny poziom koncentracji osoby szkolonej. Dlatego proponujemy kursy po 4 h z przerwą, co może być modyfikowane zależnie od potrzeb kursanta.
Nauka od podstaw, gdzie zakres obejmuje elementarną wiedzę, np. formatowanie komórek, proste i użyteczne wykresy, podstawowe formuły i nieskomplikowane funkcje programu, do poziomu zaawansowanego, obejmującego między innymi powiązane tabele, aktywne wykresy, warunki, pola wyboru itp.
Zakres kursu, liczba godzin może być regulowana zależnie od potrzeb grup i indywidualnych klientów. Przed rozpoczęciem nauki proponujemy rozmowę, aby dobrać odpowiedni dla Ciebie wariant kursu.


Zajęcia prowadzimy w małych grupach lub indywidualnie.
Poziom podstawowy, średnio-zaawansowany i zaawansowany,
lub o tematyce dopasowanej do odbiorcy.
W siedzibie naszej firmy, lub u klienta.

LOKALIZACJE, TERMINY, WYMIAR GODZIN

Szkolenia „obsługa programu Excel” prowadzimy w Warszawie, ul. Gandhi 35 lok. 16, u klientów lub we wcześniej ustalonej lokalizacji. Dopasowujemy się terminami i wymiarem godzinowym do wymagań klientów. Szkolimy również w weekendy i popołudnia. Sugerujemy zajęcia po 4h, by wykorzystać maksymalną koncentrację odbiorców, a szkolenia prowadzone są fachowo i w miłej atmosferze.

Zapraszamy na pozostałe kursy: AutocadPhotoshopCorel Mac.

kursy z ExcelaZapraszamy do kontaktu:
603377273 – Grzegorz Sobótka
Mail: biuro@kurs-excel.pl

 

Dodaj komentarz